dodano: 2022-05-13 21:45:01
ANDIOSPCNSHPS

Wielki powrót Nalotu i Strzałów Trickowych do Fortnite: Battle Royale!

Gra: Fortnite
10°
0
Wielki powrót Nalotu i Strzałów Trickowych do Fortnite: Battle Royale!

Fortnite: Battle Royale wprowadza poprawkę aktualizacji 20.30, podczas której swój wielki powrót ma Nalot oraz Strzały Trickowe.

Epic Games wprowadza małą poprawkę z aktualizacji 20.30, w której powracają Naloty i Strzały Trickowe. Od 10 maja gracze w skrzynkach, zrzutach zaopatrzenia i na ziemi znajdą Naloty, które wywołują deszcz rakiet na wybrany dany obszar.

Zapoznaj się z: Festiwal Filmowy Short Nite powraca ponownie do Fortnite! Czas na szereg przyjemnych i pięknych animacji

Również do 17 maja 2022 do godziny 14:59 czasu polskiego możemy używać pistoletu krzemieniowego i sztucera, które także znajdziemy w skrzyniach i zrzutach zaopatrzenia oraz na ziemi.

Wspomnieć można także o Bańkosłon stwarzających ochronę oraz Balonami, które pomagają łatwo utrzymać się w powietrzu. Przedmioty te będą dostępne od godz. 15:00 w piątek 13 maja 2022 do godz. 5:59 we wtorek 17 maja.

Wszystkie wprowadzone rzeczy w poprawkowej aktualizacji nie będą dostępne w trybach rankingowych.

Fortnite jest już obecny na komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem oraz konsol PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/fortnite-battle-royale-v20-30-may-10-hotfix-air-strike-plus-trickshot-unvaults

Komentarze (0):
Reklama