dodano: 2020-04-15 08:00:02

Wierzę w Ciebie, zamiast do kin trafi na VOD. Premiera w tym miesiącu

Wierzę w Ciebie, zamiast do kin trafi na VOD. Premiera w tym miesiącu
20°
0

Wierzę w Ciebie, wzruszająca filmowa opowieść oparta ta prawdziwej historii kolejnym filmem, który zamiast do kin trafi na VOD. Premiera już w kwietniu. 
 
Przesuwane premiery, zatrzymane produkcje filmowe i serialowe, zamknięte kina. Tak wygląda rzeczywistość na świecie dotkniętym pandemią koronawirusa. To trudny okres do filmowców i branży filmowej, która radzi sobie jak może. Mnóstwo filmów zamiast do kin, trafia na VOD. Ostatnio na Netflix trafiła kinowa polska produkcja W lesie dziś nie zaśnie nikt. Kolejnym filmem, który nie trafi do polskich kin jest dramat muzyczny Wierzę w Ciebie, który wkrótce obejrzymy na jednej z kilku platform strumieniowych. 
 
Zanim Odejdę - recenzja filmu o prawdziwej miłości
 
Wierzę w Ciebie, amerykański dramat, twórców Dotknij Nieba, oparty na prawdziwej historii miał zadebiutować w polskich kinach 8 maja. Tymczasem z powodu zamkniętych kin zdecydowano się udostępnić go widzom za pomocą kilku platform streamingowych. Produkcja w reżyserii Andrew Erwina i Jona Erwina zadebiutuje w takiej wersji 24 kwietnia
 
Ta wzruszająca filmowa opowieść o sile miłości i walce z chorobą, to produkcja, jak wspomniałam w reżyserii Andrew Erwina i Jona Erwina. Scenarzystami są Jon Erwin i Jon Gunn. W rolach głównych K.J. Apa znany z serialu Riverdale oraz Gary Sinise znany z Forresta Gumpa oraz Shania Twain, jedna z najpopularniejszych piosenkarek XXI wieku. Poza tym w filmy występują: Britt Robertson, Melissa Henning, Nathan Parsons, Abigail Cowen i Nicolas Bechtel.
 
Wierzę w Ciebie to historia artysty piosenkarza muzyki chrześcijańskiej, Jeremy'ego Campa, cieszącego się niezwykłą popularnością, sprzedającego miliony płyt i dającego mnóstwo koncertów w salach wypełnionych po brzegi. Oprócz muzyki, jego największą miłością jest Melissa. Wszystko układa się cudownie, do czasu gdy na parę spada dramatyczna wiadomość o śmiertelnej chorobie Melissy, która ma niewielkie szanse na jej pokonanie. Lekarze nie pozostawiają im złudzeń. Mimo starań najlepszych lekarzy i intensywnej terapii, nie widać rezultatów leczenia. Zakochani jednak nie mają zamiaru się poddać, wierząc, że miłość i ich żarliwa wiara zdoła pokonać śmierć. Wierzą, że muzyka, miłość do siebie i żar modlitwy uchroni ich od najgorszego. 
 
Wierzę w Ciebie trafi na platformy Cineman, Vectra, Player oraz na CANAL+ w usłudze PREMIERY VOD+ 24 kwietnia. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama