dodano: 2020-03-26 06:00:02

Ujawnienie Modern Warfare 2 Remastered wkrótce? Mapy z Dwójki w MW?

Autor: AnoX
19°
0
Ujawnienie Modern Warfare 2 Remastered wkrótce? Mapy z Dwójki w MW?
W sieci pojawiła się data mogąca być faktyczną datą Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered. Nowa odsłona ma otrzymać mapy odświeżone właśnie z MW2.
 
Wydane niedawno Call of Duty Warzone okazało się wielkim sukcesem Infinity Ward i Activision, tymczasem marka może niebawem kontynuować dobrą passę za sprawą Modern Warfare 2 Remastered.
 
O ile kolejny odsłony mają mieć pewnego typu problemy, o tyle wypuszczenie wcześniej odświeżenia może się okazać świetnym ruchem, aby zyskać nieco czasu oraz zagwarantować graczom coś atrakcyjnego.
 
 
Na Twitterze jeden z użytkowników ujawnił materiał, wyglądający na oficjalny lub świetnie wykreowany przez niego samego, który wskazuje, że Activision chce ujawić Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered już 30 marca 2020 roku.
 
Mowa jest tutaj o najbliższym poniedziałku, co w gruncie rzeczy mogłoby się okazać pontecjalnie atrakcyjną datą do uzyskania sporego rozgłosu.
 
Grafika wskazywała, że najprawdopobniej bardzo szybko wystartują także zamówienia przedpremierowe, a co za tym idzie być może to odświeżenie jest już niemalże gotowe i być może premiera odbędzie się szybciej niż nam się zdaje.
 
Plotki o odświeżeniu Modern Warfare pojawił się już jakiś czas temu, także powiedzieć sobie musimy jasno, że powyższe plotki mogą być bardzo prawdopobne. Okres przed Świętami Wielkanocnymi to czas, który gigant najwyraźniej chce wykorzystać.
 
Ten sam użytkownik wyjawił, że jeszcze wydawca chciałby umieścić jakieś mapy z trybu wieloosobowego oryginalnej "Dwójki" także w zeszłorocznym Call of Duty Modern Warfare, co być moze zostanie wykorzystane jako przekąska przed głównym daniem.
 
Te miałyby być dostępne dla wszystkich, aby nie dzielić społeczności, a mieć coś co może ich jednak skusić do zakupu. Z resztą pliki wskazujące na wykonanie tego typu kroku zostały już wcześniej znalezione w kodzie wspomnianego rebootu.
 
Podobno spodziewać się możemy tak pamiętnych obszarów jak Favela, Estate czy Terminal, a zatem pakiecik prezentujące się atrakcyjnie i w dodatku może dostarczyć nam przyjemne wspomnienia z jednej z najlepszych strzelanek akcji w historii.
 
Call of Duty Modern Warfare zadebiutowało 25 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Okami - Twitter

Komentarze (0):
Reklama
Reklama