dodano: 2020-01-16 07:10:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Wkrótce wystartują beta testy Disintegration. Co zaoferują?

Autor: AnoX
Wkrótce wystartują beta testy Disintegration. Co zaoferują?
26°
0

Disintegration, czyli ciekawie zapowiadająca się gra w świecie sci-fi, doczeka się niebawem udostępnienia zamkniętych beta testów. Jaka będzie zawartość?
 
Najnowsza propozycja V1 Interactive i Private Division już pod koniec stycznia doczeka się rozpoczęcia się technicznych, zamkniętych beta testów gry.
 
PlayStation ominie targi E3 2020, a Microsoft wobec tego postawił na...
 
W ramch tego wydarzenia na PC, PS4 i XB1 będzie można zapoznać się z dwoma sesjami oferującymi wieloosobowe 3 tryby. W chwili obecnej nie znamy dokładnego wyboru, jednakże ten raczej nie będzie rewolucyjny względem podstawy.
 
Zamknięte beta testy rozpoczną się w Stanach od 28 stycznia i potrwają do 29 stycznia. Następnie odbędzie się otwarcie bety, która rozpocznie się 31 stycznia i zakończą się 1 lutego 2020 roku.
 
Niedawno w sieci pojawił się krótki oraz długi fragment rozgrywki, które pochodzą głównie z trybu dla pojedynczego gracza, niemniej dzięki nim będzie się można zapoznać z podstawami zabawy. Interesujące połączenie kilku gatunków może okazać się sporym zaskoczeniem tego lub przyszłego roku, jednakże w chwili obecnej społeczność będzie mogła spróbować co nieco zabawy.
 
Disintegration dostępne będzie najpóźniej do 31 marca 2021. 
 

źródło: gamerant.com/distinegration-beta-test-dates/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama