dodano: 2020-02-14 16:00:02

Wolcen: Lords of Mayhem opuszcza Wczesny Dostęp Steam

Autor: nocarz
23°
0
Wolcen: Lords of Mayhem opuszcza Wczesny Dostęp Steam
Francuskie studio Wolcen ukończyło swoją najnowszą grę Wolcen: Lords of Mayhem, która w końcu zaliczyła premierę na platformie Steamie. Co to za tytuł?.
 
Prawie pięć lat temu francuskie studio SolarFall Games zebrało ponad 400 tysięcy dolarów na stworzenie projektu Umbra. Miesiąc przed premierą gry we Wczesnym Dostępie Steam, projekt zmienił nazwę na Wolcen: Lords of Mayhem. W tym samym momencie twórcy zmienili nazwę studia na Wolcen Studio.
 
Ta debiutancka produkcja hack'n'slash może zamieszać trochę na rynku, a to z uwagi na fakt podobieństwa do kultowego Diablo. W chwili wejścia do Wczesnego Dostępu Steam, produkcja zawierała pierwszy rozdział kampanii, w momencie premiery do gry trafiły dwa akty kampanii.
 
 
To nie wszystko bo po zakończeniu głównego wątku zostanie odblokowany specjalny tryb endgame o nazwie Champion of Stormfall. Jest to o tyle ciekawe, że wszystkie ukończone misje z głównej gry będzie można ukończyć jeszcze raz ale na zasadach określonych przez nas samych na starcie kampanii. Studio udostępniło tez zwiastun premierowy, na którym uwagę przykuwa świetna oprawa graficzna i sporo fragmentów rozgrywki.
 
Wolcen: Lords of Mayhem ukazało się 13 lutego 2020 roku tylko i wyłącznie na komputerach osobistych.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama