dodano: 2020-03-25 07:10:02

Wonder Woman 1984 z nową, opóźnioną datą premiery!

Autor: AnoX
14°
0
Wonder Woman 1984 z nową, opóźnioną datą premiery!
Wonder Woman 1984 tak jak wiele innych filmów został przesunięty, przy czym Warner Bros. podało nam naprawdę dokładny termin premiery światowej.
 
Najnowszy film o słynnej amazonce tak jak wiele innych produkcji doczekał się przesunięcia premiery, wynikającego rzecz jasna ze względu na panującą pandemię koronawirusa.
 
 
Tym razem światowa premiera powinna się odbyć 14 sierpnia 2020 roku, jednakże w chwili obecnej w zasadzie są to założenia związane z tym czy faktycznie wirus nie będzie sobie radził przy wyższych temperaturach.
 
Miejmy nadzieję, że faktycznie tak się stanie i będziemy się mogli delektować wysokiej klasy filmem, który okaże się jeszcze lepszy niż pierwsza odsłona, która po części walczyła nieco ze swoją własną wytwórnią.
 
Informację o nowej dacie opublikowała Gal Gadot, która wcieli się w tytułową rolę i wraz z reżyserką Patty Jenkins spróbują po raz kolejny zagwarantować nam jeszcze dogłębniejsze spojrzenie na Dianę.
 
Akcja w 1984 roku ma zapewnić nam wręcz ferie barw, choć wydarzenia mają po raz kolejny oferować nam sporą skalę wydarzeń z superbohaterskim sznytem.
 
 
Wonder Woman 1984 ma mieć premierę światową 14 sierpnia 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama