dodano: 2020-07-10 23:10:01
PC

World of Tanks - Tylko w ten weekend będziemy mogli zawalczyć w ramach trybu 7 na 7!

Autor: AnoX
World of Tanks - Tylko w ten weekend będziemy mogli zawalczyć w ramach trybu 7 na 7!
10°
0

World of Tanks i Wargaming wciąż świętują 10. rocznicę w wyniku czego tylko w ten weekend możemy się zapoznać z walkami w trybie 7 vs. 7! 
 
Od dziś w WoT-ie możemy się zapoznać z wielkim powrotem trybu 7 na 7 w ramach którego będziemy mogli ponownie stoczyć zaciętej i emocjonujące starcia, które pokochała społeczność.
 
Ponadczasowa Bijatyka skierowana jest tylko i wyłącznie do pojazdów z X poziomu, którymi do poniedziałku 13 lipca będziemy się mogli pojedynkować. Nie posiadacie takich modli? Spokojnie, twórcy także i o tym pomyśleli!
 
Dostępne do wypożyczenia będą dwa pancerne pojazdy - Object 140 i WZ-111 model 5A, dzięki czemu na 5 mapach będzie można powalczyć na wybranych zasadach!
 
 
Zapomnieć nie sposób także o specjalnej serii zadań rocznicowych, atrakcji w postaci styl 3D oraz legendarnego niszczyciela czołgów znanego jako T30.
 
Przy okazji Wargaming wprowadził także sporo stylizowanych pakietów i zestawów odnoszących się do trybu piłkarskiego stalowych łowców czy też tak zwanego halloween.
 
Gigant z Białorusi zapowiada także, że już w przyszłym miesiącu będzie można uczestniczyć w kulminacji obchodów 10. rocznicy powstania Word of Tanks. Przed nami ma czekać masa prezentów oraz niespodzianek!
 
Więcej informacji
 
 
World of Tanks dostępne jest na komputerach osobistych, tak jak wersja konsolowa World of Tanks Mercenaries oraz mobilna World of Tanks Blitz.
 
Więcej informacji o grach World of ... znajdziesz w tym miejscu.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama