dodano: 2020-01-27 22:45:02
PC

World of Tanks z pierwszą aktualizacją w 2020 roku z dwoma działami!

Autor: AnoX
World of Tanks z pierwszą aktualizacją w 2020 roku z dwoma działami!
31°
1

World of Tanks doczekało się pierwszej aktualizacji w 2020 roku, za sprawą której rozgrywka została rozszerzona o czołgi z dwoma działami. Co potrafią?
 
W dniu dzisiejszym jedna z najpopularniejszych darmowych gier wieloosobowych doczekała się zupełnie nowej aktualizacji noszącej oznaczenie 1.7.1. To za jego sprawą gracze mogą skorzystać z czołgów posługujących się podwójnymi działami.
 
Pierwsza tego typu inicjatywa w 2020 roku wprowadziła na serwery interesujące rozszerzenie taktyczne, które realizują trzy radzieckie modele osadzone w ramach tierów od VIII do X.
 
IS-2 II to czołg przypominający Object 703, przy czym w tym wypadku pojedynczy strzał zadaje mniejszą ilość obrażeń. Zamiast tego możemy jednak liczyć na szybsze przeładowanie, co w odpowiednich rękach może się okazać wyjątkowo cenne. 
 
Drugim modelem jest IS-3-II zadaje 390 obrażeń za sprawą pojedynczego strzału. ST-II znajdujący się na poziomie X doczekał się dobrego opancerzenia oraz działa 122 mm, które zdolne jest zadać 440 punktów obrażeń w ramach standardowego pocisku... a przecież mamy do czynienia z dwoma działami!
 
Dwudziałowce to nie tylko wizualna różnica, to także nowa mechanika zapewniająca graczom aż trzy tryby strzelania, dzięki którym będziemy przygotowani na wiele przypadków.
 
Call of Duty Modern Warfare - Tryb Battle Royale coraz bliżej?
 
Tryb cykliczny polega na oddawaniu pojedynczych strzałów po których następuje przeładowanie. W ten sposób mamy co chwila do dyspozycji po jednym strzale do oddania. 
 
Sekwencyjny ostrzał umożliwia nam oddawanie strzałów, po których kamera zmienia delikatnie swoją pozycję. Zwieńczeniem jest tryb potężny, dzięki któremu natychmiast wypuścimy oba potężne pociski.
 
W ostatnim wypadku jednak musimy przytrzymać lewy przycisk, aby przygotować tego typu strzał. W trakcie celowania będziemy mgli podejrzeć proces ładowania kolejnego ataku, który co ważne jest odnotowania odbywa się automatycznie! 
 
Nowe narzędzia to seria nowych, jeszcze ciekawszych taktycznie możliwości zapewniających nam potencjał na jeszcze bardziej emocjonujące i skomplikowane zmagania, podczas których emocje sięgać będą zenitu.
 
Ponadto aktualizacja 1.7.1 wprowadziła do rozgrywki możliwość demontażu modułów, dzięki czemu będziemy mogli je usunąć bez ponoszenia kosztów w złocie. Ponadto fani bawienia się wyglądem będą mogli od tej pory skorzystać ze świeżej porcji elementów w ramach stylu 3D.
 
- Koncepcja czołgów z dwoma działami nie dawała spokoju wielu inżynierom odpowiedzialnym za projektowanie czołgów - mówi Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy gry. - Ze względu na wiele czynników produkcja ich nigdy nie wyszła poza deski kreślarskie, ale w World of Tanks postanowiliśmy spróbować je dokończyć i dać graczom możliwość pokierowania tymi unikatowymi maszynami. -
 
Więcej o World of Tanks przeczytasz tu.
 
Rejestracja do World of Tanks. 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (1):
avatar PanDamian
dodano: 2020-01-28 12:12:21

Ciekawe, czy będzie op, czy jakoś znerfią.

Reklama
Reklama