dodano: 2019-03-10 07:00:01
PS4PS4 PROXBOX

World of Warships: Legends coraz bliżej premiery - czas na betę!

Autor: AnoX
World of Warships: Legends coraz bliżej premiery - czas na betę!
52°
0

World of Warships: Legends doczekało się ogłoszenia ostatnich, zamkniętych beta testów, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu!
 
Wargaming ogłosił, że finalne testowanie gry World of Warships: Legends odbędzie się już wkrótce co odbędzie się poprzez zamknięte beta testy. Po rejestracji na stronie gry otrzymamy szansę, aby w terminie 22 - 24 marca móc sprawdzić wcześniejszą wersję, przy okazji zgarniając interesujące prezenty. 
 
Wśród zupełnie nowej zawartości znajdziemy zupełnie nową nację - Wielką Brytanię mogącą się pochwalić 14 nowych okrętów czy poprawione oświetlenie. Deweloperzy po sukcesie poprzedniczki postawili sobie nowe wyzwanie w postaci rozebrania ponad 200 tys. bitew. Czy spróbujecie pomóc i przy okazji dostarczyć informacji o ewentualnych błędach i niedociągnięciach?
 
Już za miesiąc grę będzie można sprawdzić w ramach Wczesnego Dostępu, który powinien wystartować dokładnie 16 kwietnia 2019 roku. Dzień wcześniej na w sklepach internetowych Microsoftu oraz Sony znajdziemy dedykowane założycielskie pakiety. Dostępne będą 3 wersje oferujące odmienną zawartość. 
 
World of Warships: Legends działać będzie już od wczesnego dostępu w wysokiej rozdzielczości, z aktywnym wsparciem dla HDR-u. Latem tego roku produkcja doczeka się pełnego wsparcia dla rozdzielczości 4K.
   
 
World of Warships: Legends to nie przeniesienie wersji na komputery, to nowa wersja zbudowana od zera, która ma dostarczyć przyjemne doświadczenie dla wersji korzystających z kontrolerów. Dynamika będzie większa, a interfejs oraz sterowanie pozwolą nam dokonać efektownych akcji, których na morzach jeszcze nie widziano. Ponadto wersje na PS4 i XB1 otrzymają zawartość, która będzie unikatowa dla tego wydania.
 
- Pracowaliśmy ciężko, aby dostarczyć bitwy okrętów na Playstation® 4 i Xbox One, które cieszą się popularnością milionów graczy na całym świecie na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych - mówi Daniil Volkov, szef rozwoju w Wargaming St. Petersburg. - Mamy naprawdę sporo unikatowych dla konsol cech w tym projekcie i nadzieję, że nada to unikatowego sznytu World of Warships: Legends zachowując jednocześnie charakterystyczną rozgrywkę, którą gracze znają i kochają. -
 
Zarejestrować się do World of Warships możecie w tym miejscu.

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama