dodano: 2019-10-22 22:30:09
PC

World of Warships z nowymi włoskimi krążownikami! Co oferują?

Autor: AnoX
World of Warships z nowymi włoskimi krążownikami! Co oferują?
22°
0

World of Warships także na komputerach osobistych wzbogaciło się o nową zawartość w postaci krążowników cumujących w technologicznej linii włoskiej.
 
Wczoraj informowaliśmy Was o bardzo dużej dawce treści zmierzającej do konsolowej wersji gry, tymczasem Wargaming cały czas intensywnie pracuje także nad wersją na komputery osobiste, która wzbogaciła się o nowe włoskiej krążowniki, które możemy już sprawdzić na serwerach.
 
Rozgrywka wzbogaciła się również o operację Uwolnić Transylwanię oraz Promień światła w ciemnościach, dzięki którym staniemy do rywalizacji z wielkim złem. Od 31 października będzie się można zapoznać z drugą fazową wprowadzającą Napaść na plugastwo, czyli na nowy tryb stawiający na walki z gigantycznymi potworami morskimi.
 
Wspomniany świeży model zabawy dostarcza nam trzy gałęzie technologiczne dla pancerników, krążowników oraz niszczycieli, dzięki czemu z innymi graczami lub sztuczną inteligencją będziemy mogli rywalizować o tytułowe plugastwo, które po dotarciu do punktu będzie możliwe do wymienienia na doświadczenie, sygnały czy kamuflaże oraz innego typu elementy dekracyjne.
 
Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville zaliczyło premierę!
 
Twórcy zdecydowali się wzbogacić całość doświadczenia o dwie nowe mechaniki:
 
  • Pociski przeciwpancerno-odłamkowe (PPO) dysponujące parametrami zarówno pocisków PP, jak i OB. Dzięki temu są w stanie spowodować poważne uszkodzenia standardowego typu u wrogich statków, nie mogą jednak wywołać pożaru na ich pokładzie.
  • Wysokoprężna wytwornica dymu to unikatowy sprzęt eksploatacyjny, który potrafi ukryć okręt bez wymogu ograniczania jego prędkości.


Przy okazji wprowadzono także dodatkowe wydarzenia, które pozwolą nam odblokować włoskie żetony, które będziemy mogli zamienić na nagrody z Zbrojowni na stałe i jednorazowe kamuflaże, dni konta premium oraz przedmioty, pakiety i zestawy z cyfrową zawartością. Nie zabrakło także nowych dowódców oraz całkowicie nowiutkiego portu osadzonego w Tarencie.
 
Aktualizacja wprowadziła do zabawy także szereg skórek inspirowanych różnego typu potworami i maszkarami.
 
Więcej informacji o grach World of...
 
Zarejestrować się do World of Warships na PC możecie w tym miejscu.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama