dodano: 2019-02-12 14:35:02
PCPS4PS4 PROX360XONE

World of Tanks: Mercenaries ma już 5 lat! Jak się gra zmieniała?

Autor: AnoX
World of Tanks: Mercenaries ma już 5 lat! Jak się gra zmieniała?
12°
0

Wargaming może świętować sukces konsolowego World of Tanks: Mercenaries, które po 5 latach ma się naprawdę dobrze i mocno. Co osiągnięto oraz zmieniono?
 
World of Tanks: Mercenaries od dzisiaj świętuje 5 rok istnienia, który jakby nie patrzeć rozpoczął się jeszcze przy okazji poprzedniej generacji konsol - na Xbox 360. Obecnie zagrać możemy także na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X. Dostępna w ramach modelu free to play produkcja mocno się rozwinęła przez ten okres, przy okazji stając się osobnym bytem posiadającym także dedykowane elementy pokroju kampanii dla pojedynczego gracza w alternatywnej rzeczywistości - World of Tanks Stories.
  
 
Od dziś do 18 lutego 2019 roku dowódcy mogą się spodziewać wiele niespodzianek oraz atrakcji i prezentów. W związku z czym jeżeli rozegramy minimum jedną bitwę to otrzymamy czołg premium Steadfast Light MK VIC. Wszyscy gracze mogą nacieszyć się tę maszyną, która jest dedykowana na to wydarzenie. Zatem koniecznie skorzystajcie z oferty, ponieważ później nie będzie takiej okazji!
 
 
Ponadto na oficjalnej stronie World of Tanks: Mercenaries zapoznać się można z konkursem z ponad 6500 fizycznych nagród – od kurtek i plecaków, przez otwieracze do butelek, medale, naszywki oraz jedne w swoim rodzaju konsole PlayStation®4 i Xbox One X. Aby zapewnić sobie szansę należy wejść na stronę i spróbować swoich sił. 
 
Ponadto 5 szczęśliwców uczestników pojedzie do Minnesotty w Stanach Zjednoczonych, gdzie będą mogli w maju wziąć udział w dużej imprezie z jeżdżeniem czołgami, niszczeniem samochodów i schematami życia prawdziwego czołgisty. 
 
Wybrane maszyny doczekają się również zniżek do 75%, darmowo wymienimy wolnego doświadczenie czy zaoszczędzimy na wymianie złota na srebro. Ponadto wypuszczono także dwie nowe pojazdy - francuski niszczyciel AMX Canon d’assaut de 105 i hybryda sowiecka i niemiecka - T-VI-100. 
 
Gry na Ceneo
 
 
Druga część zimowych igrzysk wkracza w drugą fazę! W związku z czym zdecydowano się postawić na dzienne, miesięczne, kwartalne, a nawet roczne nagrody za zrealizowanie misji. Już teraz trwa kolejna edycja, która zapewnia nam prezent w postaci zniżki na nowy pojazd premium – Thunderbolta.
 
WoTC_Infographic_ComparisonSheet2014vs2019_nomodes

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama