dodano: 2019-03-07 20:00:03
PCNSHPS4PS4 PROPS5

WRATH: Aeon of Ruin to nowy staroszkolny shooter z fantasy!

Autor: AnoX
WRATH: Aeon of Ruin to nowy staroszkolny shooter z fantasy!
0

WRATH: Aeon of Ruin to zupełnie nowa strzelanka, która umożliwi graczom przeniesienie się do czasów złotych dla Quake'a oraz DOOM'a w formach klasycznych.
 
1C Entertainment oraz 3D Realms oficjalnie zaprezentowały WRATH: Aeon of Ruin, czyli dynamicznego i bardzo staroszkolnego shootera, który pozwoli nam poczuć magię Quake'ów z nutką fantasy.
 
Obecny świat powstał na śmierci poprzedniego, a my jako Nieznajomy który przybył z Wiecznego Morza, otrzymujemy zadanie od Pasterza będącego podstawą zadania. Strażnicy Starego Świata muszą upaść, w związku z czym rozpoczynamy wielkie polowanie pełne straszliwej mocy oraz różnorodnych broni, które z pewnością mogą nam się przydać.
 

Gry - zobacz na Ceneo.pl

 
Pomimo czerpania garściami z przeszłości i tak udało się w formule wprowadzić nowe elementy pokroju bardziej otwartych przestrzeni czy bardziej nowoczesngo stylu strzelania. 
 
- Charakterystyczne dla WRATH mroczny fantasy horror, podstawy rozgrywki i klasyczny styl to coś, co często jest naśladowane, ale rzadko z sukcesem. To coś, czego brakuje w dzisiejszych grach - powiedział Frederik Schreiber, wiceprezes 3D Realms i producent WRATH. - Nasz zespół twórców sceny Quake'a, którzy są mistrzami w swoim rzemiośle, i wizjoner Jeremiah "KillPixel" Fox tworzą zapadającą w pamięć podróż, która zapowiada się niesamowicie. -
 
- Z MOCĄ legendarnego, oryginalnego silnika Quake'a, WRATH przynosi z powrotem dobre wspomnienia, jednocześnie tworząc nowe, jeszcze lepsze - powiedział Nikolay Baryshnikow, CEO 1C Entertainment.
 
WRATH ukaże się latem 2019 roku na Windows, Mac i Linux, a także na konsole Nintendo Switch™, PlayStation®4 i Xbox One w pierwszej połowie 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama