dodano: 2019-02-05 20:10:02
PCPS4PS4 PRO

Jacy wrogowie czekają na nas w Days Gone? Oto ich prezentacja

Autor: AnoX
Gra: Days Gone
Jacy wrogowie czekają na nas w Days Gone? Oto ich prezentacja
52°
1

Days Gone doczekało się zupełnie nowego materiału wideo, który prezentuje nam nie tylko stwory na które natrafimy, ale także i polską wersję językową.
 
Sony Interactive Entertainment podzieliło się zupełnie nowym materiałem wideo z rozgrywki Days Gone, na którym ujrzeć możemy kilka typów przeciwników, którzy będą na nas czyhać w trakcie rozgrywki. Poza zwykłymi grupami bandytów natrafimy także na spore i różnorodne grupki oraz hordy zombie. A przynajmniej je przypominających.
 
Deaconowi przyjdzie się zmierzyć ze zwykłymi Świrusami, Rojakami czy innego typu stworami, o których najlepiej by było nie wiedzieć.... W każdym bądź razie więcej szczegółów o ich charakterystyce poznacie w poniższym zwiastunie, który jako tako prezentuje te kwestię.
  
Nasz protagonista będzie musiał skorzystać ze swoich obserwacji, doświadczenia oraz odpowiedniego doboru broni, dzięki którym będziemy mogli jeszcze skuteczniej eliminować zagrożenia wszelkiej maści. Nasze narzędzia będą potrzebowały jednak odpowiedniej opieki, bez której ich jakość będzie znacznie niższa i mniej efektywna.
 
 
W trakcie przeżywania naszej głównej fabularnej przygody natrafimy także na różnego typu zadania dodatkowe oraz ekstra aktywności, takie jak chociażby jak zniszczenie gniazda potworów. Deacon będzie mógł to zrealizować tylko dzięki wybuchowym materiałom oraz z użyciem ognia, wystrzeliwanego z użyciem kuszy i odpowiednich bełt. a to tylko jeden z przykładów....
 
Polski oddział SIE przy okazji przedstawił polską wersję językową, która póki co wydaje się stać w Days Gone na niezłym poziomie. Rewelacji nie ma, a sam mam prywatnie wrażenie, że dobór głównej roli jest taki sobie, ale mimo tego można spoglądać na ten element pozytywnie. Źle na pewno nie będzie, ponieważ już udowodniono utrzymanie odpowiedniego poziomu. 
 
Days Gone będzie mieć premierę 26 kwietnia 2019 roku ekskluzywnie na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-18 15:05:40

Jakoś nie przypadają mi do gustu tego typu produkcje. Wiadomo, że innym może tak ;)

Reklama
Reklama