logo lubiegrac.pl

Wrota do piekieł 2, jest szansa na kontynuację horroru o pewnej klątwie? Kto podejmie się realizacji filmu?

aktualności newsy filmowe Wrota do piekieł 2, jest szansa na kontynuację horroru
Wrota do piekieł 2, jest szansa na kontynuację horroru o pewnej klątwie? Kto podejmie się realizacji filmu?Wrota do piekieł 2, szansa na kontynuację komediowego horroru o pewnej klątwie. Kto podejmie się realizacji filmu? Co wiemy na temat kontynuacji?

Wrota do piekieł, horror z elementami komedii, dość dobrze przyjęty przez widzów, być może będzie miał swoją kontynuację. Ochotę na to ma Sam Raimi, twórca Martwego zła. Co wiemy na ten temat? Kiedy możemy spodziewać się konkretów? 

Zapoznaj się również z: Jak odblokować wyzwanie o Mario Gomez w specjalnej wersji Fantasy FUT Hero 23?

O czym miałby opowiadać film Wrota piekieł 2

Powroty do znanych i lubianych, szczególnie mocno widoczne są obecnie w świecie filmu, który chętnie powraca do tytułów, które cieszyły się popularnością. Jednym z takich filmów jest horror z elementami komedii, który miał swoją premierę w roku 2009, i udało mu się zarobić pokaźną sumkę pieniędzy. Mowa tu o filmie Wrota piekieł, który rzekoma ma mieć kontynuację. 

Co ciekawe, nie wiadomo o czym miałaby opowiadać fabuła, gdyż jak niegdyś wspominał reżyser Wrót piekieł, Sami Reimi, nie miało być mowy o kontynuacji, z powodu zamknięcia historii, i to definitywnie. Tymczasem, jak się okazuje zamierza jednak wrócić do pomysłu stworzenie dalszej opowieści, o czym świadczył jego udział w czacie do forum Reddit, gdy wspomniał o pomyśle kontynuacji. Na razie czeka na nowe pomysły na temat fabuły, jakie mają mu zaproponować członkowie jego ekipy. 

Na razie nie wiemy zatem, o czym miałby opowiadać film, będącą powrotem do Wrót piekieł, w których poznaliśmy historię pracownicy banku Christine Brown, która po odmowie udzielenia kredytu pewnej starej cygance, zostaje przez nią przeklęta. Od tej pory nawiedza ją demon zemsty, znany jako Lami. 

Kto zamierza stworzyć Wrota piekieł 2?

Wrota piekieł 2 to produkcja, którą ponownie miałby zająć się wspomniany już Sam Raimi, który ma na swoim koncie oczywiście film Wrota piekieł, ale znany jest także z takich znanych filmów jak seria Spider-Man, serialu Ash kontra martwe zło, a także dwóch części Martwego zła, które to tytuły wchodzą w skład serii Martwe zło.

Przeczytaj również: Evil Dead Rise, zdjęcia do nowej odsłony serii grozy Martwe zło, zakończone

Nad kontynuacją filmu mieliby pracować Romel Adam i Jose Canas, członkowie wytwórni Ghost House Pictures.

Kiedy zadebiutuje Wrota piekieł 2?

O dacie premiery Drag Me to Hell 2, czyli filmu Wrota piekieł 2, też na ten moment nie możemy mówić. Nie jesteśmy nawet pewni, czy pomysł kontynuacji w ogóle wypali. Jeśli pojawią się jakieś konkretniejsze informacje, oczywiście o tym poinformujemy. 

Zwiastun Wrota piekieł 2

Nie istnieje, co zrozumiałe także zwiastun potencjalnej kontynuacji. W zamian zatem polecamy zwiastun filmu Wrota do piekieł, czyli filmowego pierwowzoru. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Agata Dudek

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia