dodano: 2020-09-12 02:55:01
aktualności publicystyka Xbox All Access w Polsce! Czym jest usługa? Na czym polega

Xbox All Access w Polsce! Czym jest usługa? Na czym polega? Co zaoferuje? Czy działa z Xbox Series X/S? - Najważniejsze informacje o usłudze!

Xbox All Access w Polsce! Czym jest usługa? Na czym polega? Co zaoferuje? Czy działa z Xbox Series X/S? - Najważniejsze informacje o usłudze!
62°
1

Microsoft zapowiedział, że Polska będzie jednym z 12. państw należących do grona wspierających usługę Xbox All Access. Czym jest usługa? Co oferuje?

Dzięki Media Expert zostaliśmy wyróżnieni!

Microsoft niedawno oficjalnie potwierdził, że Polska znajdzie się w gronie 12. państw wspierających usługę Xbox All Access, za sprawą której gracze mogą zakupić nową konsolę wraz z abonamentem Xbox Game Pass Ultimate oferującym przeszło 100 gier.
 

Czym jest Xbox All Access?

Gigant z Redmond przygotował specjalną ofertę na abonament Xbox All Access w ramach którego będziemy mogli zakupić konsolę markę w połączeniu z abonamentem Xbox Game Pass w wersji Ultimate z stałą, pojedynczą i wspólną miesięczną ratę na określony okres.
 
Xbox All Access wpis 2

Co oferuje Xbox All Access?

Zgodnie z zapewnieniem możemy liczyć na nabycie nowej konsoli wraz z abonamentem Xbox Game Pass w maksymalnej wersji znanej jako Ultimate, dzięki czemu dostępne przeszło 100 gier na konsoli rozszerzy się także o usługę Xbox Game Pass PC oraz wersji na urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki czemu także będziemy mogli strumieniować treść na smartfona czy tablet.
 
Ponadto dopiero co Microsoft potwierdził, że w ramach Ultimate znajdziemy również sporą ofertę abonamentu EA Play, gwarantując wiele propozycji z oferty Electronic Arts bez dodatkowych opłat.
 
Całość realizuje się poprzez działalność amerykańskiej korporacji, dzięki czemu będziemy mogli liczyć także na pomoc ich działów oraz pełną kompatybilność z Windowsem 10 oraz jego odmianami jak w przypadku właśnie konsol Xbox.
 
Xbox All Access wpis 3

Cena Xbox All Access

Cena Xbox All Access dla Xbox One S

Media Expert potwierdziło, że za Xbox All Access zapłacimy 99 złotych w przypadku zestawu konsola Xbox One S i Xbox Game Pass Ultimate. Mowa jest w tym wypadku o aktualnej generacji konsol.

Cena Xbox All Access dla Xbox Series X/S

Firma potwierdziła, że przygotowuje ofertę także dla urządzeń Xbox Series S oraz Series X, jednakże szczegóły jeszcze nie są publicznie znane, kwestia ta dotyczy całego świata. 
 
- Bardzo cieszymy się, że Microsoft ostatecznie zdecydował, że Xbox All Access trafi na polski rynek. Społeczność graczy w naszym kraju wciąż się powiększa, a dostęp do tej rewolucyjnej usługi z pewnością będzie kolejnym impulsem dla jej dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli uczestniczyć w tym procesie jako jedyny dystrybutor Xbox All Access w Polscemówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert. 

Kiedy poznamy więcej szczegółów o Xbox All Access?

Media Expert zapewnia, że już 21 września 2020 roku zagwarantuje graczom nową dawkę informacji dotyczących także nadchodzących urządzeń Microsoftu.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-12 09:02:48

Fajnie, że coraz wiecej abonamentow ciekawych sie pojawia dla Xbox i to jest najwazniejsze i super. PS4/5 to nie to i przegrywa