dodano: 2022-06-23 13:00:02

Xbox Cloud Gaming zacznie obsługiwać klawiaturę i mysz? Może to nastąpić już wkrótce!

Xbox Cloud Gaming zacznie obsługiwać klawiaturę i mysz? Może to nastąpić już wkrótce!
13°
0

Prawdopodobnie już niedługo usługa Xbox Cloud Gaming będzie posiadała funkcję pozwalającą na obsługę klawiatury i myszy. Taką informację podał inżynier oprogramowania Xboxa, Morgan Brown, podczas swojego wystąpienia.

Wszyscy posiadacze komputerów oraz Xbox Cloud Gaming powinni być bardzo zadowoleni. Amerykański gigant w końcu wprowadzi do tej usługi możliwość korzystania z klawiatury i myszki podczas rozgrywki na PC.

Zapoznaj się także z: Gra planszowa Cyberpunk 2077: Gangs of Night City już w przyszłym roku? Zbiórka na Kickstarterze już osiągnęła wyznaczony cel!

Poinformował o tym Morgan Brown, który jest jednym z głównych inżynierów w Xbox. Podczas swojej prezentacji na spotkaniu z programistami dotyczącym Xbox Cloud Gaming, powiadomił o pracach nad zmniejszeniem opóźnienia w rozgrywce, a także poprawą rozdzielczości i grafiki. Dodatkowo wspomniał o wprowadzeniu obsługi klawiatury i myszy do usługi.

Obecnie mają trwać nad tym intensywne prace, jednak nie zdradzono konkretnej daty uruchomienia tej funkcji. Mimo wszystko można przypuszczać, że stanie się to już niedługo, ponieważ Brown otwarcie mówi o wprowadzeniu obsługi tych urządzeń peryferyjnych.

Jeśli tak się stanie, to wielu użytkowników komputerów będzie mogło nareszcie skorzystać z klawiatury i myszy podczas grania w produkcje dostępne w Xbox Cloud Gaming, poprzez abonament Xbox Game Pass. Dzięki temu w pełni będzie można cieszyć się rozgrywką.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.gamespot.com/articles/xbox-cloud-gaming-will-receive-keyboard-and-mouse-support/1100-6504838/

Komentarze (0):
Reklama