dodano: 2021-05-02 12:15:02

Xboxowa ofensywa na PC w 2021, Scavengters z darmowym Wczesnym Dostępem - Krótkie Info

Autor: AnoX
Xboxowa ofensywa na PC w 2021, Scavengters z darmowym Wczesnym Dostępem  - Krótkie Info
21°
0

Xboxowa ofensywa na PC w 2021, Scavengters z darmowym Wczesnym Dostępem, odbyła się premiera HammerHelm. Więcej w Krótkie Info!

Microsoft oficjalnie ogłosił, że dział Xbox NIE będzie kończył swojej ofensywy na komputerach osobistych, zapewniając o wsparciu tej platformy przez kolejne lata. Firma poza odświeżeniem obsługi i zmniejszeniem procentu z zysku od twórców, chce także: 

  1. zapewnić międzyplatformową rozgrywkę i progresję w Halo Infinite (tryb wieloosobowy),
  2. sukcesie Halo: The Master Chief Collection, który od czasu premiery i debiutu w Xbox Game Pass zgromadził przeszło 10 milionów graczy,
  3. wydać stojące na wysokim poziomie Age of Empires IV.

 

HammerHelm oficjalnie opuściło etap Wczesnego Dostępu, stając się oficjalnie pełną wersją projektu SuperSixStudios.

 

Scavengters doczekało się sporej zmiany, deweloperzy ze studia Midwinter Entertainment zdecydowali się zmienić status Wczesnego Dostępu z płatnego na darmowy. Teraz każdy może poznać ograniczoną formę gry.

 

Przeczytaj też: Doctor Who: The Edge of Reality, kolejna gra oparta na serii od BBC ma swoja kartą na Steam

 

Backworlds Paints doczekało się ogłoszenia daty premiery wersji na Nintendo Switch, którą został dzień 20 maja bieżącego roku.

 

Carbon Studio S.A. podpisało mowę o współpracy z firmą HTC, w ramach której gra rodzimego studia The Wizards Dark Times trafi do sklepu HTC Viveport, będąc dostępne także w usłudze Infinity.

 

WWE Undefeated doczekało się ogłoszenia wejścia nowej postaci, jaką stał się słynny Rey Mysterio!

 

Zapoznaj się również z: Promocja Daedalic Entertainment 2021 oficjalnie wystartowała! Jakie gry zgarniemy taniej? Ile za nie zapłacimy?

 

Clan O'Conall doczekało się swojej premiery, w wyniku czego wojownicy mogą już wyruszyć w wielką przygodę w fantastycznym świecie.

 

WarPips oficjalnie trafiło do Wczesnego Dostępu już 29 kwietnia, zapewniając graczom pixelartową wojnę w wielu trybach/wariantach.

 

Alchemy Stars doczekało się pre-rejestracji, w ramach której uczestniczyło przeszło pół miliona grających!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama