dodano: 2020-07-23 17:38:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

XGS 2020 - Watch Dogs Legion pojawiło się na rozgrzewce przed Xbox Game Showcase! Co czeka na nas w Londynie? Masa atrakcji!

Autor: AnoX
XGS 2020 - Watch Dogs Legion pojawiło się na rozgrzewce przed Xbox Game Showcase! Co czeka na nas w Londynie? Masa atrakcji!
0

Watch Dogs Legion pojawiło się przed Xbox Game Showcase 2020, gdzie mieliśmy przyjemność ujrzeć kilka ciekawych scenek z rozgrywki. Co przygotowało Ubi?
 
Ubisoft pojawił się przed Xbox Game Showcase 2020, gdzie w ramach dynamicznego i efektownego zwiastuna mieliśmy przyjemność ujrzeć efektowne scenki z Londynu.
 
Nasi bohaterowie będą mieli pełne ręce roboty, szczególnie że przed nami czekają także liczne wyzwania oraz atrakcje, w ramach których opracowanie odpowiedniego planu będzie niezwykle istotne.
 
XGS 2020 - ExoMecha to zupełnie nowa propozycja zmierzająca na Xbox One i Xbox Seriers X!
 
Najnowszy materiał skupił się na odmiennych postaciach, ich umiejętnościach, sprzęcie oraz możliwościach, dzięki czemu zabawa w mieście w ramach ruchu oporu będzie wyjątkowa oraz świeża.
 
Po raz kolejny ujrzeć mogliśmy jak wiele może się zmieniać w krótkim czasie, zapewniając graczom w tym samym czasie z zupełnie innymi narzędziami oraz aktywnościami, w których będziemy mogli wziąć udział.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4, PlayStation 5Xbox One, Xbox Series X oraz Google Stadia.
 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama