39°
0
dodano: 2021-04-04 06:00:02
PCPS4PS4 PRO

Zalety Days Gone na PC. Dlaczego warto sprawdzić wersję na komputery osobiste?

Autor: AnoX
Gra: Days Gone

Bend Studio na swoim Twitterze zaprezentowało zalety Days Gone na PC, prezentujące posiadaczom komputerów osobistych szereg dodatkowych opcji!

Znane studio należące do grona PlayStation Studios zdecydowało się zapowiedzieć co będzie charakteryzować wersję Days Gone opracowaną z myślą o komputerach osobistych.

To kolejne po Horizon Zero Dawn, wydanie produkcji mającej zagwarantować graczom wyższy poziom oprawy wizualnej, odblokowany zakres klatek na sekundę, wsparcie ultrapanoramicznych rozdzielczości, pełne wsparcie dla osiągnięć.

Zapoznaj się także z: Days Gone z nową funkcją i poziomami trudności

Ponadto to ma zawierać jeszcze kilka niespodzianek oraz zalet, które poznamy bliżej debiutu uznanej gry, mającej niegdyś problemy na PlayStation 4 ze sprawnością działania.

O sukcesie tej wersji decydować może optymalizacja, która w przypadku wspominanej wersji, niestety była kiepska.

Wersja na PC-ty wciąż nie doczekała się oficjalnego ogłoszenia okresu debiutu kolejnego wydania, wiosna 2021 trwa, a choćby nieco bardziej szczegółowych informacji w tej kwestii nie uświadczyliśmy.

 

 

Days Gone ukazało się 26 kwietnia 2019 roku na konsoli PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra wiosną 2021 roku zagości także na komputerach osobistych.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama