dodano: 2019-12-12 12:00:11
PC

Zapowiedź Rustler, czyli polskiego GTA w średniowieczu

Autor: nocarz
Zapowiedź Rustler, czyli polskiego GTA w średniowieczu
34°
1

Studio Jutsu Games, twórcy 911 Operator, zapowiedziało swój najnowszy projekt pod nazwą Rustler będący GTA w średniowiecznym świecie. 
 
Nie ucichło jeszcze echo plotek jakoby Rockstar Games pracowało nad Project Medieval, czyli Grand Theft Auto w średniowieczu, a polskie studio Jutsu Games zdążyło już uprzedzić giganta branży. Twórcy 911 Operator właśnie zapowiedzieli, że pracują na grą Rustler, która inspirowana jest GTA 2.
 
Produkcja zaoferować ma grę w otwartym świecie, w którym gracze wcielają się w Guya. Akcja dzieje się w pewnym średniowiecznym kraju ale próżno będzie liczyć na jakieś historyczne kąski. Za to produkcja ma zaoferować nie skrępowaną zabawę na wzór wspomnianego GTA 2. Nasz bohater to prosty bandyta, który zamiast fajnymi autami będzie przemierzał miasteczka albo konno, zaprzęgiem konnym lub ewentualnie na piechotę.
 
Czego można spodziewać się po GTA 6?
 
Nasz kochany Guy to jednak człowiek z marzeniami, który pragnie wygrać Wielki Turniej. Zanim jednak jego marzenie stanie się realne musi zdobyć trochę kasy i szacunek lub strach wśród rywali. Graczy czeka też walka w stylu klasycznym przy użyciu broni białej i miotającej jak kusze czy łuki. Nie zabraknie także dozy humory i zamiast brudzić sobie ręce będzie można zabić delikwenta miotaną krową. Ponadto nie zabraknie radia, które znajdziemy pod postacią barda. To ludzkie radio będzie towarzyszyć graczowi za odpowiednią opłatą. Autorzy obiecują bardzo dynamiczną akcję okraszoną humorem i bezpruderyjną rozrywkę.
 
Rustler zmierza na komputery osobiste, data premiery zostanie niebawem ogłoszona.
 
Karta na Steam
 

Komentarze (1):
avatar AnoX
dodano: 2019-12-12 12:19:50

Zwiastun wygląda świetnie, także pozostaje tylko trzymać kciuki za wysoki poziom pełnej wersji!

Reklama
Reklama