65, kinowy film w świecie dinozaurów można od weekendu oglądać na HBO Max

lubiegrac newsy filmowe 65, kinowy film w świecie dinozaurów można od weekendu oglądać na HBO Max
65, kinowy film w świecie dinozaurów można od weekendu oglądać na HBO MaxAgata Dudek | 27 listopada 2023, 22:05

65, film, który nie zrobił wielkiej kariery w kinach, a miał swoją tam premierę w tym roku, wiosną, można było do tej pory oglądać na platformach w firmie wypożyczenia, czy zakupu. Od weekendu się to zmieniło, i jedna z produkcji od Sony Pictures Entertainment jest już dostępna w opcji abonamentu na HBO Max. 

65 to kolejna propozycja filmowa, ktora wzbogaciła ofertę platformy HBO. Produkcja jest thrillerem utrzymanym w konwencji science-fiction, w którym wraz z bohaterem i jego dziecięcą towarzyszką trafiamy do świata, w którym rządzą dinozaury. Film nie zrobił wielkiej furory w kinach, zbierał raczej przeciętne oceny, ale już teraz możecie, jeśli nie byliście na nim w kinie, sprawdzić go osobiście, na streamingu. 

Zapoznaj się również z: The Smurfs: Learn and Play, edukacyjna gra dla dzieci, w świecie uroczych Smerfów zadebiutowała na Nintendo Switch

O czym jest 65?

Fabuła 65, kolejnej produkcji od twórców Cichego miejsca, dystopijnego thrillera science-fiction skupia się na pilocie, i ojcu ciężko chorej córki. Mills, aby zebrac na jej leczenie decyduje się na kolejną wyprawą, podczas której ma rozwieść pasażerów po różnych planeta. Niestety rozbija się na nieznanej mu planecie, szybko orientując się, że znalazł się na Ziemi, sprzed 65 milinów lat, w królestwie dinozaurów. On i jedyna ocalała, imieniem Koa muszą walczyć o przetrwanie, próbując przeżyć i jakoś wydostać się z miejsca z prehistorycznymi bestiami. 

Obsada 65

W obsadzie filmu 65 znaleźli się: Adam Driver (Ostatni pojedynek, Dom Gucci, Anette) jako pilot Mills, Ariana Greenblatt (Avengers: Wojna bez granic, Gdy sen nie nadchodzi) jako Koa oraz Chloe Coleman (Wyjdź za mnie, Zabójczy koktajl). 

Scenarzystami, reżyserami i producentami filmu są Scott Beck oraz Bryan Woods, mający na swoim koncie horror Ciche miejsce, Dom strachów czy Nightlight

Przeczytaj też: Rebel Moon, sci-fi od Zacka Snydera z okazji święta Dziękczynienia pokazana na nowym zwiastunie

Kiedy zadebiutuje 65?

65 zadebiutował w polskich kinach 17 marca 2023 roku. Od weekendu można go oglądać w ramach subskrypcji na platformie HBO Max. 

Zwiastun 65

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners