65, zwiastun thrillera science-fiction o przerażającej wizycie na równie przerażającej planecie

lubiegrac newsy filmowe 65, zwiastun thrillera science-fiction o przerażającej wizycie na równie przerażającej planecie
65, zwiastun thrillera science-fiction o przerażającej wizycie na równie przerażającej planecieAgata Dudek | 20 grudnia 2022, 08:05

Thriller science-fiction o tytule 65, przerażająca opowieść pewnego astronauty, z Adamem Driverem została pokazana na pierwszym filmowym zwiastunie. 

Premiera ciekawie zapowiadającego się dystopijnego thrillera 65 o dinozaurach ma nastąpić wiosną. Już dziś możemy zobaczyć już pierwszą jego filmową zapowiedź, która zapowiada przerażającą opowieść i równie przerażającym miejscu. Co wiemy na temat thrillera science-fiction?

Zapoznaj się również z: Świąteczna wyprzedaż wyruszyła na platformie Epic Games Store 2022!

O czym jest 65?

Fabuła filmu 65, kolejnej produkcji od twórców Cichego miejsca, produkcji która jest dystopijnym thrillerem science-fiction opowiada historię pewnego pilota i astronauty. Pilot Mills pewnego dnia rozbija się na nieznanej mu planecie, szybko orientując się, że znalazł się na Ziemi, ale sprzed 65 milinów lat, w królestwie dinozaurów. On i jedyna ocalała, imieniem Koa stają się więc więźniami miejsce, po którym spacerują prehistoryczne stworzenie. Przyjdzie im walczyć o przetrwanie. 

Obsada 65

W obsadzie filmu 65 znaleźli się: Adam Driver (Ostatni pojedynek, Dom Gucci, Anette) jako pilot Mills, Ariana Greenblatt (Avengers: Wojna bez granic, Gdy sen nie nadchodzi) jako Koa oraz Chloe Coleman (Wyjdź za mnie, Zabójczy koktajl). 

Przeczytaj również: Krzyk 6, kolejna odsłona serii grozy zaprezentowana na pierwszym zwiastunie. Premiera niebawem!

Scenarzystami, reżyserami i producentami filmu są Scott Beck oraz Bryan Woods, mający na swoim koncie horror Ciche miejsce, Dom strachów czy Nightlight

Kiedy zadebiutuje 65?

Premiera światowa filmu 65 w kinach przewidziana jest na 10 marca 2023 roku. Polska premiera ma nastąpić 14 kwietnia 2023. 

Zwiastun 65

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners