A Quiet Place: Day One, pierwszy zwiastun spin-offu Cichego miejsca. Prequel opowieści grozy nadciąga!

lubiegrac newsy filmowe A Quiet Place: Day One, pierwszy zwiastun spin-offu Cichego
A Quiet Place: Day One, pierwszy zwiastun spin-offu Cichego miejsca. Prequel opowieści grozy nadciąga!Agata Dudek | 8 lutego 2024, 23:00

Doczekaliśmy się filmowej zapowiedzi prequela Cichego miejsca, kolejnego horroru science-fiction, które przenosi nas w wydarzenia sprzed wspomnianej opowieści. Paramount Pictures podzieliło się z widzami filmową zapowiedzią A Quiet Place: Day One. Film swoją kinową premierę ma mieć jeszcze w tym roku, a póki co można sprawdzić jak prezentuje się na pierwszym zwiastunie.

A Quiet Place: Day One to jak już wspominaliśmy powrót do opowieści znanej z filmów Ciche miejsce oraz Ciche miejsce II. Tym razem jednak nie śledzimy dalszej historii znanych bohaterów, ale przenosimy się w wydarzenia rozgrywające się wcześniej. Jest to bowiem spin-off opowieści, będący jej prequelem. 

Zapoznaj się również z: Na ostatniej prostej Homeworld 3 zostało opóźnione o kilka miesięcy!

O czym jest A Quiet Place: Day One?

Fabuła A Quiet Place: Day One, horroru science-fiction, będącego spin-offem filmów Ciche miejsce, to opowieść, który przybliży widzom historię początku złowrogich kosmitów na ziemi. Film przedstawia ich na nią przybycie, pozwalając nam poznać moment jak ziemia jaką znamy na zawsze się zmieniła. W filmie śledzić będziemy zupełnie nowych bohaterów, zupełnie nową historię. 

Obsada A Quiet Place: Day One

W obsadzie A Quiet Place: Day One znaleźli się: Lupita Nyong'o (Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, Czarna Pantera, To my), Joseph Quinn (Stranger Things), Alex Wolff (Oppenheimer, Dziedzictwo. Hereditary, Old), Denis O'Hare (American Horror Stories), Djimon Hounsou (Shazam! Gniew bogów, Rebel Moon część 1: dziecko ognia, Gran Turismo, Alexander John.

Reżyserem filmu jest Michael Sarnoski mający na swoim koncie filmy: Świnia czy Fight Night Legacy, zaś autorem scenariusza Jeff Nichols. Pomysłodawcą filmu jest reżyser dwóch części Cichego miejsca, John Krasinski, który tym razem występuje w roli jego producenta. 

Przeczytaj też: Top 10 filmów w tygodniu od 29 stycznia do 4 lutego 2024 roku, dostępnych na platformach streamingowych

Kiedy zadebiutuje A Quiet Place: Day One?

A Quiet Place: Day One zadebiutuje w kinach 28 czerwca 2024 roku. 

Zwiastun A Quiet Place: Day One

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners