Canal+ online - premiery luty 2024 roku, wśród nich C'Mon C'Mon, Droga do odkupienia i Bo się Boi

lubiegrac newsy filmowe Canal+ online - premiery luty 2024 roku, wśród nich C'Mon C'Mon, Droga do odkupienia i Bo się Boi
Canal+ online - premiery luty 2024 roku, wśród nich C'Mon C'Mon, Droga do odkupienia i Bo się BoiAgata Dudek | 31 stycznia 2024, 08:20

Canal+ online w miesiącu lutym przeniesie kilka ciekawych produkcji, zagranicznych, ale i polskich. Wśród tytułów jakie obejrzymy na platformie znalazły się C'Mon C'Mon, Droga do odkupienia i Bo się Boi. Co jeszcze zadebiutuje w miesiącu lutym? Na co możemy liczyć nadchodzącym miesiącu? 

Kolejny zimowy miesiąc to świetna okazja do nadrobienia zaległości kinowych. Takie to kinowe propozycje ma do zaoferowania na miesiąc luty platforma streamingowa Canal+ online. Sprawdzamy co znalazło się w ofercie na luty we wspomnianym serwisie VOD. Co może być godne uwagi> Co może zaciekawić?

Zapoznaj się również z: Styczniowe nowości od Forever Entertainment, w tym rychła premiera Flooded na Xbox i PS

W lutym nie zabraknie znanych tytułów. W szczególności będą to produkcje kinowe, które niegdyś cieszyły się zainteresowaniem widzów.  Będą dramaty, filmy trzymające w napięciu, filmy akcji, a także coś po polsku.  Co zatem zadebiutuje w nadchodzącym miesiącu? Oto lista tytułów! Pamiętajcie, że ilość produkcji może się zwiększyć. 

Canal+ online: nowe filmy i seriale w lutym 2024 roku

OPERACJA NAPOLEON - premiera 2 lutego 2024 roku 

Thriller islandzko-niemiecki, rozgrywający się na lodowcu w Islandii, kiedy to grupa turystów natrafia na wrak nazistowskiego samolotu z II wojny światowej, z mapami i wskazówkami do "Złotego pociągu". Wkrótce odkrywają pewien sekret. 

LAMBORGHINI: CZŁOWIEK, KTÓRY STWORZYŁ LEGENDĘ - premiera 4 lutego 2024 roku

Włosko-amerykański biograficzny dramat sportowy, przedstawiający historię Ferruccio Lamborghiniego, od skromnych początków, aż do chwili gdy stał się ikoną samochodowego przemysłu. 

GRANICE MIŁOŚCI- premiera 7 lutego 2024 roku

Polsko-czeski dramat, z elementami erotyki, którego bohaterami jest pewna młoda para, które postanawia zrealizować swoje fantazje erotyczne. Ale nie mając o tym pojęcia, prosi swoich przyjaciół, by im w tym pomogli. 

KIEDY ŚLUB? - premiera 9 lutego 2024 roku

Polska komedia obyczajowy, nowy serial Canal+, będący właściwie komediodramatem o związkach, problemach, codzienności i próbie rozwiązywania kłopotów, które nie koniecznie przynoszą pożądane efekty. 

C'MON C'MON - premiera 9 lutego 2024 roku

Amerykański dramat, którego bohaterem jest dziennikach radiowy, który jest zmuszony zaopiekować się swoim siostrzeńcem. Wraz z nim wyrusza w podróż, także w głąb samego siebie. 

DROGA DO ODKUPIENIA - premiera 9 lutego 2024 roku

Niemiecko-amerykański thriller, który przedstawia historię pewnego kierowcy ciężarówki. By ratować swojego brata pewnego dnia zostaje zmuszony do transportu w swojej ciężarówce nielegalnego ładunku z przemytu. 

Przeczytaj również: TOP 10 filmów Netflix, wśród których na czele 60 minut, Myśliwi z ruin i Skok w przestworzach

ULTIMATUM - premiera 11 lutego 2024 roku

Amerykańsko-francusko-hiszpańsko-niemiecki kryminał w konwencji thrillera, rozgrywający się w Berlinie. Pewnego dnia bankier, który wiezie dzieci do domu odbiera telefon, dowiadując się, że siedzi na bombie. Musi spełnić warunki dzwoniącej osoby, inaczej ładunek eksploduje. 

BEZMIAR - premiera 14 lutego 2024 roku

Włosko-francuski dramat, mający na swoim koncie pięć nominacji do filmowych nagród, przedstawiający rodzinę z lat 70-tych ubiegłego wieku, żyjących w burzliwych czasach, w Rzymie. 

DETEKTYW KNIGHT: ŁOTR - premiera 16 lutego 2024 roku

Amerykański thriller, który zgodnie z tytułem przedstawia losy detektywa Knighta, który znajdzie się w centrum planowanej ucieczki z więzienia, którą dowidzi The Christmes Bomber, terrorysta i prowokator. 

TRZY TYSIĄCE TĘSKNOTY - premiera 18 lutego 2024 roku

Amerykańsko-australijski fantasy romans, który skupia się na opowieści o pewnej zadowolonej ze swojego życia uczonej, mądrej kobiecie, która pewnego dnia wypuszcza na wolność Dżina, który może spełnić jej trzy życzenia. 

ZNOWU 10 DNI Z TATĄ - premiera 19 lutego 2024 roku

Kolejna część francuskiej komedii, w której rodzina wybiera się na wycieczkę do kurortu narciarskiego, proponowaną przez nowego męża cioci, posiadającego sieć hotelu. Gdy mama zajmuje się pracą, tata będzie musiał zająć się dziećmi. 

BO SIĘ BOI - premiera 22 lutego 2024 roku

Komediowy horror, który przybliża nam losy mężczyzny o imieniu Beau, który wszystkiego się boi, od zawsze walcząc z nerwicą. Musi jednak przełamać swoje lęki, i ruszyć w podróż, która będzie dla niego wyzwaniem. 

Przeczytaj też: Top 10 filmów w tygodniu od 15 do 21 stycznia, dostępnych na platformach streamingowych

PANHANDLE - premiera 22 lutego 2024 roku

Serial skupiający się na pewnym depresyjnym detektywie amatorze oraz na pewnym policjancie z przeszłością. Oboje pewnego dnia odkrywają tajemnice Boggsville. 

WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE - premiera 23 lutego 2024 roku

Francusko-belgijski dramat, mający na swoim koncie trzy nominacje do filmowych nagród, który przedstawia historię córki, która musi spełnić niełatwe życzenie swojego ojca, pomóc mu zakończyć życie. 

DETEKTYW KNIHT: ODKUPIENIE - premiera 23 lutego 2024 roku

Kolejna część amerykańskiego thrillera, w której znowu z Boże Narodzenie Nowy Jork terroryzuje przestępca, tym razem zamachowiec i naśladująca go grupa. Znów do akcji wkracza detektyw James Knihgt. 

NARODZINY MISTRZA - premiera 25 lutego 2024 roku

Biograficzny film produkcji brytyjskiej, który przybliża historię Jema Belchera, który w 1800 roku, który w młodości stał się mistrzem boksu. Wrócił po wypadku, by stoczyć walkę na śmierć i życie. 

NOC, KTÓREJ OBUDZIŁ SIĘ LUARIER GAUDREAULT - premiera 28 lutego 2024 roku

Serial produkcji francuskiej, który przybliża widzom historię, która rozpoczyna się na śmierci Madeline Larouche, kiedy to na świat zaczynają wychodzić rodzinne sekrety. 

PANFIR - premiera 28 lutego 2024 roku

Ukraińsko-francusko-polsko-chilijsko-luksemburski dramat w formie kryminału, którego bohaterem jest Leonid, który po latach wraca do swojej rodzinnej wioski, gdzie znów przyjdzie mu zmierzyć się z przemytniczym półświatkiem. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners