Czwarte spotkanie Game Dev Fest 9 odbędzie się już niebawem! Co będzie się działo tym razem?

lubiegrac newsy hardware Czwarte spotkanie Game Dev Fest 9 odbędzie się już niebawem! Co będzie się działo tym razem?
Czwarte spotkanie Game Dev Fest 9 odbędzie się już niebawem! Co będzie się działo tym razem?Tamer Adas | 20 listopada 2023, 16:35

Poznaliśmy szczegóły czwartego spotkania w ramach wydarzenia Game Dev Fest 9, w ramch którego Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon" zaproszono przedstawicieli różnych firm z branży gier wideo, którzy opowiedzą na spotkaniu przeprowadzonym przez Mateusza Witczaka, odpowiedzą na pytanie zawarte w tytule panelu dyskusyjnego: "Game Dev - branża marzeń?"

Trzecie oraz czwarte spotkanie w ramach dziewiątej edycji Game Dev Fest odbędą się już niebawem. Uczestnicy mogą się spodziewać nieco innej formy wydarzenia, gdyż tym razem odbędzie się wyjątkowy panel dyskusyjny.

Przeczytaj też:

 

Wszystko rozpocznie się tradycyjnie 15 minut przed godziną 19, gdy odbędzie się specjalny polygonowy QUIZ oraz HYPE z licznymi niespodziankami. Następnie odbędzie się najważniejszy moment całego wydarzenia.

"Game Dev - branża marzeń?" będzie panelem dyskusyjnym przeprowadzonym, przez Mateusza Witczaka, którego rozmówcami będą Maria Borys-Piątkowska (senior narrative designer w warszawskim Flying Wild Hog), Maciej Miąsik (studio Pixel Crow, członek zarządu Movie Games S.A. oraz rad programowych Game Industry Conference oraz Digital Dragons), Krzysiek „Dalton” Pachulski oraz Marta Fijak (dyrektor kreatywna w Anshar Studios).

Po raz czwarty po spotkaniu odbędzie się ostatnie afterparty, które będzie mieć miejsce w barze H.4.0.S przy ulicy Marszałkowskiej 64.

Czwarte spotkanie GDF 9 odbędzie się 29 listopada 2023 roku w budynku Wydziału EiTI PW, przy ul Nowowiejskiej 15/19, w sali 133.

Strona wydarzenia

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners