Drake ma szansę okazać się jednym z najciekawszych systemów gwiezdnych w EVERSPACE 2!

lubiegrac news Drake ma szansę okazać się jednym z najciekawszych systemów gwiezdnych w EVERSPACE 2!
Drake ma szansę okazać się jednym z najciekawszych systemów gwiezdnych w EVERSPACE 2!Tamer Adas | 8 grudnia 2021, 07:10

System gwiezdny Drake to kolejna ważna nowość zmierzająca do gry EVERSPACE 2 na przyszły 2022 rok. Co to oznacza dla premiery gry?

Niemieckie ROCKFISH Games poinformowało, że zdecydowało się zmienić swoje plany, rozszerzając przyszłoroczną rozpiskę o nowy, duży rozdział skoncentrowany na systemie gwiezdnym Drake. 

Drake przyjdzie nam zwiedzić latem 2022 roku, gdy będziemy mogli nie tylko znaleźć się na mroźnej planecie (Gilbert), ale także i na żyjącym wulkanie-planecie (Mota)! Dodane przy okazji zostaną nowe misje poboczne, nowe aktywności, nowy kompan czy zwiększenie poziomu postaci.

Pełna wersja zgodnie z planem ma się ukazać na początku 2023 roku, zatem pomimo dołożenia sporego fragmentu gry, debiut ma przebiec bez żadnych opóźnień, za co trzymamy kciuki!

Zapoznaj się również z: Space Punks doczekało się wprowadzenia kolejnej aktualizacji - The Friendly One

Po ponad trzech latach ciężkiej pracy EVERSPACE 2 wystrzeliło z wersją Early Access na szczyt listy Steam w styczniu, sprzedając trzy razy więcej kopii niż jej poprzednik, a to w ciągu pierwszego tygodnia. Gra otrzymała 91% pozytywnych recenzji już na starcie a teraz, po dwóch dużych aktualizacjach, zatrzymała się na 92% - powiedział Michael Schade, CEO i współzałożyciel. - Najlepsze jednak dopiero nadejdzie! Ciśniemy dalej z ambitnymi planami na 2022 rok aby utrzymać pozycję na szczycie gatunku gier kosmicznych i dostarczyć jak najlepszy gotowy produkt na premierę wraz z początkiem 2023 roku.

 

everspace-2-plan-2022-i-2023  

EVERSPACE 2 w pełnej wersji ukaże się w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners