W sieci wyciekają informacje o becie i dacie EA Sports FC 24! Marketing wyruszy lada chwila?

lubiegrac e-sport W sieci wyciekają informacje o becie i dacie EA Sports FC 24! Marketing wyruszy lada chwila?
W sieci wyciekają informacje o becie i dacie EA Sports FC 24! Marketing wyruszy lada chwila?Tamer Adas | 5 lipca 2023, 21:05

Gdzieś tam w tle branży powoli rozpoczyna się promocja EA Sports FC 24, do której Electronic Arts przygotowuje się pełną parą oraz swoimi możliwościami finansowymi. Już nie tylko przejęcie nazwy ligi hiszpańskiej, ale także dochodzi do wycieku beta testów oraz możliwej daty debiutu...

Zupełnie nowe otwarcie EA Sports i Electronic Arts de facto rozpocznie się za kilka miesięcy, tymczasem kolejne ruchy za kulisami są wykonywane, a część z nich zaczyna wychodzić na jaw oraz... łamiąc dotychczasowe tajemnice.

Tym razem dowiedzieliśmy się, kiedy pierwsza odsłona w pełni autorskiej produkcji może zadebiutować. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, tytuł powinien zagościć już 29 września, choć Edycja Ultimate zapewni dostęp nawet tydzień wcześniej!

Zapoznaj się też z:

 

Termin wydaje się być bardzo prawdopodobny, gdyż w podobnym okresie wychodziły ostatnie części, zatem najpewniej sportowe EA pozostanie wierne swojej "tradycji" nie próbując zmieniać akurat tego aspektu.

Dowiedzieliśmy się także, że beta testy znalazły się na serwerach Microsoftu, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że wydanie na Xboxy Series X od Xbox One różnić będą 2 dodatkowe GB pamięci (41,5 do 39 GB).

Nadchodzące EA Sports FC 24 ma zadebiutować jesienią 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://twitter.com/ALumia_Italia/status/1676519869590716416 i https://www.dealabs.com/magazine/ea-sports-fc-24-on-vous-revele-la-date-de-sortie-du-successeur-de-fifa-23-23550

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners