Electronic Arts przygotowuje się, by EA Sports FC miało stanowić wielką rewolucję w cyfrowej piłce nożnej!

lubiegrac e-sport Electronic Arts przygotowuje się, by EA Sports FC miało
Electronic Arts przygotowuje się, by EA Sports FC miało stanowić wielką rewolucję w cyfrowej piłce nożnej!Tamer Adas | 11 września 2022, 10:15

Electronic Arts przygotowuje się, by EA Sports FC miało stanowić wielką rewolucję w cyfrowej piłce nożnej!

W sieci pojawiły się zupełnie nowe wieści dotyczące następcę FIFY 23, która pod własnym szyldem, ma stanowić jeszcze większy powiew świeżości. W pełni własne EA Sports FC ma być wielkim krokiem do przodu.

Zapoznaj się też z:

 

Zgodnie z ujawnionymi na twitterze cytatami, Electronic Arts pragnie poprzez EA Sports FC wprowadzić prawdziwą rewolucję w całym świecie gier wideo, planując szereg zmian, nowości, odświeżeń oraz połączeń różnorakich elementów.

W oparciu o wcześniejsze ogłoszenia możemy już teraz się dowiedzieć, że planowane jest znaczące rozwinięcie zawartości, mocniejsze odświeżenie trybów rozgrywki oraz nawet ich najistotniejszych cech.

Dopóki jednak nie otrzymamy pierwszych materiałów, pozostaje jedynie obserwować, jak wiele nowości jest wprowadzanych w FIFA 23...

Gra EA Sports FC ma zostać wydana w 2023 roku.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners