Farming Simulator 22 do odebrania za darmo na Epic Games Store

lubiegrac news Farming Simulator 22 do odebrania za darmo na Epic Games Store
Farming Simulator 22 do odebrania za darmo na Epic Games StoreAgata Dudek | 23 maja 2024, 19:00

Dziś do godziny 17-tej mogliśmy powiększyć swoją bibliotekę o pierwszą odkrytą przez Epic Games Store "tajemniczą grę", czyli Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition. Od jakiegoś czasu wiemy już, co ukrywała się pod drugą "Tajemniczą gra". Do odebrania jest tym razem będzie mieć ....

Farming Simulator 22 darmową grą na Epic Games Store

Kolejny czwartek i kolejna, już druga "tajemnicza gra" zostaje przez platformę Epic Games Store odsłonięta. W zeszłym tygodniu, aż do dziś, do godziny siedemnastej mogliśmy dodawać do swojej biblioteki przygodową grę akcji RPG, z dodatkami, dość duży i dość drogi tytuł, czyli grę Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition. Już teraz możemy natomiast sięgnąć po inny godny uwagi tytuł. Tym razem jest to gra Farming Simulator 22.

Zapoznaj się także z: Silnik GameMaker wkrótce doczeka się nowego Runtime i obsługi JavaScriptu

Czym jest Farming Simulator 22?

Farming Simulator 22 to klasyczna gra symulacyjna, stworzona i wydana dzięki GIANTS Software, oferująca tryb dla jednego gracza, ale także wieloosobowy. Gracz stanie się w niej nowoczesnym rolnikiem, który budować będzie swoje gospodarstwo, zarówno w Europie, jak i Ameryce. Działalność dotyczyć będzie rolnictwa, hodowli , ale i leśnictwa. 

Tajemnicza gra darmówką na tydzień: od 23 do 30 maja 2024 roku

Wraz z możliwością odebrania kolejnych darmowych gier, jakie Epic Games Store dziś udostępnił, dowiedzieliśmy się, że za tydzień Epic Games Store ponownie postanowił ukryć darmowy tytuł, jaki będzie dostępny za tydzień pod hasłem "tajemnicza gra". 

Zapoznaj się także z: Paper Trail, niezależna przygodówka opierająca się na składaniu papieru już po swoim debiucie

Czym jest Tajemnicza gra?

Nie wiemy zatem co kryje się za zasłoną tajemniczej gry. Platforma Epic Games Store odkryje karty dopiero za siedem dni. Wtedy to dowiemy się co odbierzemy w gratisie, i co dodamy do swojej biblioteki. Póki co warto pobierać obecnie darmową grę. 

Epic Games Store - pobierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners