Wystartowało głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC 24! Kto ma szansę znaleźć się w pierwszej, historycznej Jedenastce?

lubiegrac e-sport Wystartowało głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC
Wystartowało głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC 24! Kto ma szansę znaleźć się w pierwszej, historycznej Jedenastce?Tamer Adas | 9 stycznia 2024, 12:15

Głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC 24 oficjalnie wystartowało, w związku z czym gracze mogą już teraz wskazać piłkarzy, którzy ostatecznie będą mieli szansę zapisać się w historii nowej marki Electronic Arts. Kto tym razem ma szansę załapać się do zespołu w połowie sezonu 2023/2024?

Po raz pierwszy w nowej, piłkarskiej grze EA Sports i Electronic Arts wystartowało głosowanie na TOTY, czyli zespół najlepszych piłkarzy i piłkarki minionego roku. To wyjątkowa okazja, aby załapać się do historycznego zestawienia, po raz pierwszy realizowanego w ramach świeżego szyldu.

Tym razem doczekamy się osobnej Jedenastki Panów oraz Pań, w związku z czym rywalizacja będzie naprawdę zacięta, a kandydatów na poszczególne pozycje jest sporo. Do 15 grudnia do godziny 9 można dołożyć swoją cegiełkę oraz wesprzeć preferowane przez siebie gwiazdy.

Zapoznaj się też z:

 

W oparciu o swoje dane firma Opta wskazała, że miejsce powinno ze względu na osiągnięcia, znaleźć się między innymi dla Alvaro Moraty, Virgila Van Dijka czy Selmy Bachy. EA Sports przygotowało także specjalne programy z byłymi zawodnikami oraz ekspertami, którzy omawiają nominacje oraz szanse dla poszczególnych piłkarzy.

Głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC 24 jest otwarte do 15 stycznia 2024 roku do godziny 8:59.

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można sprawdzić zapewne w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners