Hellraiser, nowa wersja kultowej już produkcji grozy, nieoczekiwanie zadebiutowała na SkyShowtime

lubiegrac newsy filmowe Hellraiser, nowa wersja kultowej już produkcji grozy, nieoczekiwanie zadebiutowała na SkyShowtime
Hellraiser, nowa wersja kultowej już produkcji grozy, nieoczekiwanie zadebiutowała na SkyShowtimeAgata Dudek | 7 października 2023, 08:00

Horror Hellraiser, z roku 2022, rekame produkcji o takim samym tytule, z lat 80-tych, już kultowego horroru, stworzony przez Hulu, nie zadebiutował jednak na Disney+, a właśnie, zupełnie nieoczekiwanie jest dostępny na SkyShowtime. Produkcja, w której wysłannikiem piekła jest tym razem kobieta, już dostępna na streamingu. 

Hellraiser to horror, nowa wersja opowieści grozy z lat 80-tych która miała swoją premierę na Hulu, rok temu. Film, który wydaje się, powinien zadebiutować na platformie od Disney, na której pojawiają się tytułu od Hulu i 20th Century Studios, jednak tam nie zadebiutował. Niespodziewanie, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi tytuł zasilił bibliotekę innego serwisu, SkyShowtime. 

Zapoznaj się również z: Night Swim, triller z elementami nadprzyrodzonymi od Blumhouse pokazany na pierwszej filmowej zapowiedzi

O czym jest Hellraiser?

Fabuła Hellraiser skupia się na młodej kobiecie, zmagającej się z uzależnieniem, która zostaje pewnego dnia posiadaczką antycznego, zagadkowego pudełka. Używając go uwalnia na świat grupę istot, zwanych Cenobitami,  z zupełnie innego wymiaru, o sadystycznych skłonnościach. Każda z nich posiada nadnaturalną moc, co wkrótce przyczynie się do powstania przeraźliwej, niewypowiedzianej wręcz grozy.

Obsada Hellraiser

W obsadzie Hellraiser, w głównej roli Jamie Vlayton, która wcieli się w rolę Pinheada. Aktorka znana jest z filmów: Pierwszy śnieg, Neon Demon, czy Seanse 8 dostępnym na Netfliksie. W pozostałych rolach: Adam Faison (Into the Dark, Dzień na tak), Brandon Flynn (Trzynaście powodów, Ratched), Jason Liles (Dom z koszmarów, Obecność 2), Zachary Hing (Halo). A także: Odessa A’zion, Hiam Abbass, Yinka Olorunnife, Drew Starkey, Selina Lo, Goran Visnjic, Aoife Hinds, Kit Clarke.

Reżyserią filmu zajął się David Bruckner (V/H/S, Sygnał, Rytuał czy Dom nocny), który jak wspominaliśmy wyjaśnia, że nie jest to nowa wersja znanej odsłony, tylko zupełnie inna opowieść. Autorami scenariusza są Ben Collins, Luke Piotrowski i David S. Goyer.

Przeczytaj też: Night Swim, triller z elementami nadprzyrodzonymi od Blumhouse pokazany na pierwszej filmowej zapowiedzi

Kiedy zadebiutuje Hellraiser?

Film Hellraiser miał swoją światową premierę na Hulu, 7 października 2022 roku. Od teraz można go oglądać na platformie SkyShowtime. 

Zwiastun Hellraiser

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners