Ile kosztowało popremierowe wsparcie Cyberpunka 2077? Poznaliśmy dokładną i niemałą kwotę!

lubiegrac giełda Ile kosztowało popremierowe wsparcie Cyberpunka 2077? Poznaliśmy dokładną i niemałą kwotę!
Ile kosztowało popremierowe wsparcie Cyberpunka 2077? Poznaliśmy dokładną i niemałą kwotę!Tamer Adas | 7 października 2023, 07:10

Ile kosztowało popremierowe wsparcie oraz naprawa Cyberpunka 2077? CD Projekt zdecydował się zdradzić, ile środków trzeba było spożytkować, aby naprawić plamę, jaką okazało się debiutanckie wydanie ostatniego RPG-a.

 CD Projekt RED postanowił oficjalnie zdradzić, jak duży budżet zdecydowano się przeznaczyć na przeprowadzenie prac, które miałby na celu naprawienie Cyberpunka 2077, po nieudanej premierze oraz kłopotach, które wynikły po tym zdarzeniu.

41 milionów dolarów to gigantyczny wydatek, który spożytkowano na poprawki oraz udoskonalenia, obejmujące także niedawno wydaną aktualizację 2.0 z kolejnymi szlifami, dostępnymi już jedynie na wprowadzaną generację konsol.

Zapoznaj się także z:

 

Nasi rodacy zdecydowali się poświęcić godziny, aby zmazać plamę po problemach, co spowodowało, że ostatecznie rozszerzenie Widmo Wolności doczekało się szeregu pochwał oraz niezłej sprzedaży na poziomie 3 milionów kopii w okresie zaledwie pierwszego tygodnia.

Wspomniane 41 milionów to de facto połowa budżetu, jaki otrzymało Phantom Liberty, czyli pełnoprawny i jedyny zarazem dodatek, implementujący całą nową historię, dzielnicę, szereg broni, gadżetów oraz angaż szeregu aktorów, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas na przygotowanie odpowiednich materiałów.

Dodatek Widmo Wolności  zadebiutował 26 września 2023 roku. Wersja podstawowa gry Cyberpunk 2077 ukazała się 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S. 

Grupa CD Projekt jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20 oraz WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners