Strategia Homeworld 3 doczekała się daty premiery! Kiedy ukaże się kontynuacji uznanego cyklu?

lubiegrac news Strategia Homeworld 3 doczekała się daty premiery! Kiedy ukaże się kontynuacji uznanego cyklu?
Strategia Homeworld 3 doczekała się daty premiery! Kiedy ukaże się kontynuacji uznanego cyklu?Tamer Adas | 1 grudnia 2023, 17:50

Podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023 nie zabrakło Homeworld 3, nową strategię Blackbird Interactive oraz Gearbox Publishing. Autorzy zdradzili datę premiery nowej odsłony, która ma zagościć na rynku na początku marca przyszłego roku.

Już za nieco ponad 3 miesiące Blackbird Interactive i Arc Games zaoferują nową odsłonę cyklu Homeworld. Pełnoprawna kontynuacja będzie zrealizowaniem wizji autorów, którzy przed laty mogli jedynie marzyć o tego typu skali oraz technologicznych osiągnięciach.

O czym jest Homeworld 3?

Gracze po raz kolejny staną na czele stronnictwa, które w gigantycznej galaktyce spróbuje przetrwać oraz odnaleźć dla siebie dom, będący nowym miejscem dla osiągnięcia pokoju oraz prosperity. Takie same zamierzenia mają także inne grupy, zatem walka toczyć się będzie często na śmierć i życie.

Zapoznaj się również z: Wyczekiwany Homeworld 3 coraz bliżej premiery? Autorzy zdecydowali się zdradzić wymagania sprzętowe

Pokierowanie Statkiem Matką wymagać będzie odpowiedniego strategicznego podejścia, od wyboru taktycznego odpowiednich jednostek, przez kierowanie nimi w walce, która może się toczyć między innymi w środku gigantycznych kosmicznych gigantów czy w środku gęstego pola asteroid.

Najnowszy zwiastun w postaci dziennika deweloperskiego prezentuje słowa najważniejszych pracowników, którzy przytaczają liczne ciekawostki związane z procesem produkcji, ideami i założeniami, które ponoć udało się tym razem zrealizować.

Kiedy wydany zostanie Homeworld 3?

Homeworld 3 zadebiutuje 8 marca 204 roku na komputerach osobistych.

Nowy zwiastun Homeworld 3

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners