Horizon: An American Saga, Kevin Costner wraca do westernu. Warner Bros prezentuje historię Dzikiego Zachodu

lubiegrac newsy filmowe Horizon: An American Saga, Kevin Costner wraca do westernu
Horizon: An American Saga, Kevin Costner wraca do westernu. Warner Bros prezentuje historię Dzikiego ZachoduAgata Dudek | 28 lutego 2024, 08:00

Kevin Costner wraca do westernu jako odtwórca głównej roli, ale przede wszystkim reżyser epickiej, podzielonej na dwie części filmowej opowieści. Westernowa historia Dzikiego Zachodu, o tytule Horizon: An American Saga została przez Warner Bros pokazana na zwiastunie. Wiemy kiedy będziemy mogli wybrać się do kina na westernowy seans, zarówno na pierwszą, jak i na drugą część.

Horizon: An American Saga to kolejne dzieło aktora znanego z wielu ról, w tym także doskonałych westernów. W nowej produkcji będziemy świadkami epickiej historii Dzikiego zachodu, zrealizowanej dla New Line Cinema. Podzielony na dwie części film, rozdział pierwszy i rozdział drugi to kronika wojny secesyjnej i pierwszych osadników w Ameryce. Oto jak prezentuje się zwiastun! 

Zapoznaj się również z: Civil War, nowy film reżysera "Ex Machina" ze światowym debiutem na South By Southwest Festival. Jest zwiastun!

O czym jest Horizon: An American Saga?

Fabuła Horizon: An American Saga to jak już nadmieniliśmy historia Dzikiego Zachodu, jego zdobycia, sukcesów i porażek, przelanej krwi, potu i łez wielu pierwszych osadników. W filmie, który dawkowany nam będzie w dwóch częściach poznamy historie obejmującą cztery lata wojny secesyjnej, od roku 1861 do 1865. W filmie podróżować będziemy po kraju objętym wojną domową, a fabułę śledzić będziemy przez pryzmat rodzin, przyjaciół, ale także ich wrogów. Każde z nich próbuje odkryć co znaczy żyć Ameryka. 

Obsada Horizon: An American Saga

W obsadzie Horizon: An American Saga znaleźli się: Kevin Costner, znany z takich hitów jak: Tańczący z wilkami, Robin Hood: Książę złodziei, Yellowstone. W obsadziie oprócz niego iście gwiazdorsko. W pozostałych rolach: Sienna Miller, Sam Worthington, Jena Malone, Owen Crow Shoe, Tatanka Means, Ella Hunt, Tim Guinee, Danny Huston, Colin Cunningham, Scott Haze, Tom Payne, Abbey Lee, Michael Rooker, Will Patton, Georgia MacPhail, Douglas Smith, Luke Wilson, Isabelle Fuhrman, Jamie Campbell Bower, Alejandro Edda, Wasé Winyan Chief, Michael Anganaro, Angus Macfadyen, Jon Beavers, Alex Nibley, Kathleen Quinlan, Etienne Kellici, Amos Jason Charge Cloud, Bodhi Okuma Linton, Gregory Cruz, James Russo, Jeff Fahey, David O'Hara, Chris Conner, Leroy M. Silva, Bernardo Velasco, Tom Everett, Glynn Turman, Giovanni Ribisi i inni.

Costner jest również reżyserem filmu. 

Przeczytaj też: Civil War, nowy film reżysera "Ex Machina" ze światowym debiutem na South By Southwest Festival. Jest zwiastun!

Kiedy zadebiutuje Horizon: An American Saga?

Horizon: An American Saga zadebiutuje w pierwszej części w kinach w Polsce 28 czerwca 2024 roku, zaś część druga 16 sierpnia 2024 roku. 

Zwiastun Horizon: An American Saga

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: WarnerBros.com

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners