Imaginary, zwiastun horroru o pluszowym misiu, który nie jest miłą pluszową zabawką

lubiegrac newsy filmowe Imaginary, zwiastun horroru o pluszowym misiu, który nie jest miłą pluszową zabawką
Imaginary, zwiastun horroru o pluszowym misiu, który nie jest miłą pluszową zabawkąAgata Dudek | 18 listopada 2023, 08:00

Blumhouse Productions zaprezentowały zwiastun swojej najnowszej filmowej propozycji grozy, która zadebiutuje w kinach w przyszłym roku. Film, którego bohaterem jest miś, ale niestety nie przyjazna i miła zabawka, nosi tytuł Imaginary i właśnie został pokazany na pierwszym filmowym zwiastunie. 

Imaginary to jak już wspomnieliśmy kolejna propozycja od studia zajmującego się produkcjami grozy, które już w marcu przyszłego roku zaproponuje miłośnikom horrorów opowieść o pluszowej zabawce, który zamiast być milą pluszową przytulanką, staje się zagrożeniem i powodem do strachu, a nawet przerażenia. 

Zapoznaj się również z: Poznaliśmy datę premiery planszówki Revive! Kiedy będziemy mogli zająć się odbudową

O czym jest Imaginary?

Fabuła Imaginary koncentruje się na Jessice, która po wielu latach wraca do swego rodzinnego domu, domu z dzieciństwa. tam znajduje swoego pluszowego misia, zwanego Chauncey, który teraz staje się zabawką dla jej pasierbicy, Alice. Niestety im dłużej dziewczynka przebywa z misiem, tym jej zachowanie staje się bardziej dziwne. Zabawy z misiem stają się coraz bardziej przerażające, co uświadamia wkrótce Jassice, że jej miś nie jest taką zabawką, za jaką ją kiedyś uważała. 

Obsada Imaginary

W obsadzie Imaginary znaleźli się: DeWanda Wise jako Jessica, Tom Payne, Betty Buckley jako Alice, Veronica Falcón jako dr. Alana Soto, Pyper Braun. A także: Dane DiLiegro, Matthew Sato, Taegen Burns, Suzette Lange, Brooklyn Majors, Aubree Majors, Isaiah Evans, Thales Egidio i Conner McCoy. 

Reżyserem filmu jest Jeff Wadlow (Klątwa Bridge Hollow, Prawda czy wyzwanie, Wyspa Fantazji), zaś autorami scenariusza: Greg Erb, Bryce McGuire, Jason Oremland oraz Jeff Wadlow. Film jest najnowszą propozycją od Blumhouse Productions

Przeczytaj też: Geeked Week 2023 - podsumowanie wydarzenia, zwiastuny, zapowiedzi, daty premier

Kiedy zadebiutuje Imaginary?

Imaginary zadebiutuje w kinach 8 marca 2024 roku. 

Zwiastun Imaginary

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners