Oto Mercedes 190 E z Need for Speed Unbound, zaprojektowany przez A$AP Rocky'ego!

lubiegrac news Oto Mercedes 190 E z Need for Speed Unbound, zaprojektowany przez A$AP Rocky'ego!
Oto Mercedes 190 E z Need for Speed Unbound, zaprojektowany przez A$AP Rocky'ego!Tamer Adas | 16 listopada 2022, 22:15

Criterion Games, Codemasters oraz Electronic Arts oficjalnie zaprezentowały światu, jak będzie się prezentował Mercedes 190 E  z Need For Speed Unbound, oficjalnie zaprojektowany samodzielnie przez A$AP Rocky'ego! Autorzy nawiązali współpracę z szeregiem artystów oraz z domem mody Balmain!

Słynny raper oraz twarz produkcji zaprezentowała swój pojazd, który będzie kierować w trybie Rozróby ze swoim wyjątkowy, precyzyjnym sposobem jazdy, stanowiąc wyzwanie dla społeczności graczy. Co więcej, fani będą mieli okazję do poszalenia w Lakeshore City, gdzie w naszym garażu będziemy mogli umieścić tę bestię...

Przeczytaj również: Criterion i EA prezentują tryb Rozróba w Need For Speed Unbound! Czego się można spodziewać po tym modelu zabawy?

Mercedes zaprojektowany wspólnie z kreatywnym zespołem AWGE, którym udało się połączyć ze sobą efektowny charakter NFS Unbound wraz z zamiłowaniem A$AP Rocky'ego do muzyki elektronicznej, szczególnie w połączeniu z hip-hopem.

Do muzycznej współpracy zdecydowano się zaprosić szereg gwiazd, pokroju Brodinski, Lous and the Yakuza, Alina Pash, Slikback, Villano Antillano, COUCOU CHLOE, Balming Tiger czy Shirina Davida. Ponadto znalazło się miejsce także dla młodego polskiego pokolenia, które reprezentować będą OKI oraz GEDZ z numerem „Siri" oraz Oliver Olson z piosenką „Tłoki"!

Wydawca oraz studio Criterion Games pochwaliły się także zawiązaniem współpracy z francuskim domem mody Balmain, dzięki czemu wydana zostanie dedykowana seria obuwia oraz specjlna zawartość w grze, która 2 grudnia pozwoli nam się poczuć doskonale w motywach reprezentacji, integracji oraz swobody.

Need for Speed Unbound ukaże się już 2 grudnia 2022 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S. Tytuł trafi także do portfolio abonamentu EA Play Pro.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners