Przeszło milion dolarów na Ukrainę zabrał Wargaming ze swoimi fanami w ramach akcji Wargaming United

lubiegrac news Przeszło milion dolarów na Ukrainę zabrał Wargaming
Przeszło milion dolarów na Ukrainę zabrał Wargaming ze swoimi fanami w ramach akcji Wargaming UnitedTamer Adas | 13 listopada 2023, 20:40

Ponad milion dolarów zebrano w ramach akcji wsparcia ludności cywilnej w związku z działaniami wojennymi na Ukrainie. Inicjatywa WargamingUnited okazała się sukcesem i stanie się sporym wsparciu.

Wargaming oficjalnie pochwalił się pozyskaniem przeszło miliona dolarów, które ze społecznością korporacja zebrała w ramach akcji wsparcia bezbronnej ludzkości ukraińskiej, cierpiącej z powodu przedłużających się działań wojennych.

Poprzez WargamingUnited oraz sześć tytułów producenta World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks Modern Armor, World of Warships, World of Warships: Legends i World of Warplanes. W każdym z tytułów można było pozyskać przedmioty stworzone przez ukraiński oddział giganta.

Zapoznaj się także z: Wytrzymały dysk Patriot Transporter External Portable SSD trafia do sprzedaży z niezłą szybkością i parametrami

Społeczność poprzez ich zakup mogą dołożyć się do zbiórki charytatywnej, dzięki czemu pozyskane zestawy zapewniły na platformie UNITED24 kwotę 1 072 940 miliona dolarów. Środki zgodnie z obietnicą zostaną przekazane na pozyskanie ambulansów typu C, które posłużą pomocy potrzebującym.

Firma Wargaming gorąco dziękuje wszystkim członkom społeczności, którzy zaangażowali się w pomoc.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners