Opera GX zcyberpunkowała się! Nuterunnerzy z gry CD Projektu mogą liczyć na wyjątkowy interfejs przeglądarki

lubiegrac newsy hardware Opera GX zcyberpunkowała się! Nuterunnerzy z gry CD Projektu
Opera GX zcyberpunkowała się! Nuterunnerzy z gry CD Projektu mogą liczyć na wyjątkowy interfejs przeglądarkiTamer Adas | 11 kwietnia 2024, 06:00

Przeglądarka internetowa Opera GX doczekała się motywu Cyberpunk 2077! Gracze mogą skorzystać z oficjalnego moda, zmieniającego wygląd oraz dźwięk poprzez przygotowany zestaw funkcji dostosowania do indywidualnych preferencji.

Opera GX już z Cyberpunkiem!

Wczorajszego popołudnia Opera oraz CD Projekt RED oficjalnie ogłosiły, że już od dziś zupełnie za darmo gracze mają okazję do skorzystania z przygotowanego we współpracy motywu. W kilka chwil fani mają okazję zmienić swoją przeglądarkę Opera FX w oprogramowanie, żywcem wyciągnięte z gry CDP-u!

Grupa CD Projekt S.A. zadbała nie tylko o wsparcie wyglądu, ale dołożyła kilka "groszy" w sferę dostarczeni dźwięków, które gracze z pewnością kojarzą z zabawy. Nie zabrakło nawet Shadera, który żywcem przypomina podstawowe objawy złapania Cyberpsychozy!

Pakiet personalizacji Opera GX z motywem Cyberpunk 2077

  • Animowana tapeta przedstawiająca V w Night City na tle Quadra Turbo-R V-Tech, zmieniająca się wraz z upływem czasu w ciągu dnia i nocy. Modyfikacji można poddawać poszczególne jej elementy, jak: kolory pary, światła czy efekty odblasków.
  • Specjalnie dedykowane motywy, które mogą synchronizować się z oświetleniem RGB na urządzeniach Logitech, Razer, Asus czy Corsair.
  • Muzyka w tle, specjalne dźwięki przeglądarki oraz odgłosy klawiatury rodem z Cyberpunka 2077.
  • Shader, który podczas przeglądania prezentuje doznania łagodnych objawów Cyberpsychozy!

Przeczytaj też: Przeglądarka Opera GX doczekała się aktualizacji technologii RGX!

Co jeszcze dostarcza Opera GX?

Poza wspomnianym modem, gracze mogą skorzystać z szeregu zalet przeglądarki, która bazowo oferuje kontrolę zużycia zasobów komputera, limity dla procesora oraz pamięci RAM, przepustowości sieci, VPN czy również wbudowany mechanizm blokowania reklam.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners