Oto najnowsze laptopy MSI na CES 2024! Co napędzać będzie nowe modele?

lubiegrac newsy hardware Oto najnowsze laptopy MSI na CES 2024! Co napędzać będzie nowe modele?
Oto najnowsze laptopy MSI na CES 2024! Co napędzać będzie nowe modele?Tamer Adas | 9 stycznia 2024, 14:10

Podczas targów CES 2024 firma MSI zdecydowała się zaprezentować zupełnie nowe laptopy dla graczy oraz zapowiedzieć, co będzie najważniejszymi nowościami w ramach tegorocznej oferty. Czego mogą się spodziewać fani tym razem?

Co nowego w sferze laptopów zaoferuje MSI?

Znany na polskim rynku producent zdecydował się zapowiedzieć, że nowe laptopy wchodzące w skład szeregu rodzin MSI napędzać będzie duet procesor Intel Core Ultra oraz RTX 40, w związku z czym każde z urządzeń może liczyć na wsparcie oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji. To właśnie ona ma zapewnić jeszcze lepszą wydajność, skuteczność oraz zupełnie nowe funkcje, takie jak AI Engine, AI Artist i AI Noise Cancellation Pro.

W sprzedaży pojawiąsię modele 18-calowe z serii Titan, Raider oraz Stealth, oferujące zalety poszczególnych modeli, uzupełnione o większy rozmiar, wyświetlacz oraz najnowszy układ chłodzenia z użyciem parowej komory. W ten sposób poprzez MSI OverBoost Ultra, możliwe będzie uzyskanie mocy do 270 W (w Raiderze 250 W).

Zapoznaj się również z: Wystartowało głosowanie na Drużynę Roku EA Sports FC 24! Kto ma szansę znaleźć się w pierwszej, historycznej Jedenastce?

MSI Vector HX/Crosshair HX/Pulse AI z nową dawką mocy

W klasycznych wymiarach modele MSI Vector HX/Crosshair HX/Pulse AI mogą liczyć na jeszcze lepsze możliwości do ujawnienia swojego potencjału. W ten też sposób poprzez MSI Ovserboost dostępne będzie do 250 W mocy, co z 6 portami wylotowymi i 2 wlotowymi poprawi chłodzenie oraz pozytywnie wpływie na poziom wydajności.

Gracze poszukujący czegoś z głównego nurtu, mogą liczyć na nowe modele Sword HX/Cyborg/Thin 15, obok których znajdą się także udoskonalone i super smukłe laptopy Prestige 16 AI/ Prestige 14 AI/ Prestige 13 AI.

Nadciąga Content Creation

Na rynku pojawią się także modele z serii Content Creation, zaprojektowane z myślą o najbardziej komfortowej, satysfakcjonującej oraz produktywnej pracy. W tym celu urządzenia doczekają się wyświetlaczy OLED w proporcjach 16:10 z mocnymi podzespołami, wagą nieco mniejszą niż 2  kilogramy oraz skutecznym chłodzeniem opartym o parową komorę.

Przeczytaj też:

 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z MSI, aby zapewnić niezrównane doświadczenia użytkownikom na całym świecie. MSI Claw to nowy, ekscytujący handheld do gier napędzany procesorem Intel Core Ultra, który zapewnia niezrównane wrażenia z gry, którymi można się cieszyć w dowolnym miejscu i czasie. A MSI Titan 18 HX, napędzany naszym nowym procesorem Intel Core 14. generacji HX, oferuje jedne z najbardziej wciągających możliwych wrażeń z rozgrywki mobilnej. Wraz z wprowadzeniem na rynek tych nowych procesorów zapewniamy graczom, twórcom i profesjonalistom wydajność obliczeniową, której potrzebują i jakiej oczekują od Intela i MSI – powiedział Michelle Johnston Holthaus, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny, Client Computing Group, Intel.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners