Photo Mode w Cyberpunk 2077, czyli jak ująć piękno cyberpunkowego miasta, które nigdy nie śpi?

lubiegrac news Photo Mode w Cyberpunk 2077, czyli jak ująć piękno cyberpunkowego miasta, które nigdy nie śpi?
Photo Mode w Cyberpunk 2077, czyli jak ująć piękno cyberpunkowego miasta, które nigdy nie śpi?Tamer Adas | 2 grudnia 2020, 21:05

CD Projekt RED oficjalnie zademonstrował Photo Mode, czyli rozbudowane narzędzie do uwieczniania piękna wizualnego Cyberpunk 2077. Co zawiera ta opcja?
 
Polskie studio coraz intensywniej szykuje się do premiery swojej największej do tej pory gry, tym razem prezentując graczom oficjalny pokaz Photo Mode, czyli trybu fotograficznego, zapewniającego graczom wzgląd do naprawdę rozbudowanego narzędzia.
 
 
Do dyspozycji otrzymamy szereg parametrów, zmiany kolorów, nasycenia, scen, ramki, inne pozy, niekiedy nawet rozmiar i położenie postaci... cała opcja jest naprawdę obszerna i obejmująca spory zakres opcji do wybrania czy zmodyfikowania. 
 
To wszystko razem pozwala nam opracować niezwykłe, nietypowe i niekiedy naprawdę szalone screeny z gry, które z pewnością będą latać w sporych ilościach po sieci. Widać jak wiele pomysłów zdecydowano się wprowadzić, jednocześnie stawiając zarówno na poważne ukazanie walki, piękna miejsc czy też sporego dystansu do siebie, swojej postaci oraz nietypowych sytuacji czy warunków w Night City.
 
Cyberpunk 2077 być może zadebiutuje 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach specjalnego indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już przygodówka Liberated, dynamiczny Ghostrunner czy horror Observer System Redux
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners