Pięć koszmarnych nocy, horror na podstawie kultowej już serii gier pokazany na oficjalnym zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe Pięć koszmarnych nocy, horror na podstawie kultowej już
Pięć koszmarnych nocy, horror na podstawie kultowej już serii gier pokazany na oficjalnym zwiastunieAgata Dudek | 4 września 2023, 08:05

Pięć koszmarnych nocy, horror na podstawie kultowej już serii gier, znany też jako Five Nights At Freddy’s został pokazany na oficjalnym zwiastunie.

Five Nights At Freddy’s, horror bazujący na niezwykle popularnej serii gier, który w naszym kraju zyskał tytuł Pięć koszmarnych nocy ma nie tylko polską, kinową datę premiery, ale w sieci pojawił się także jego oficjalny zwiastun, który zapowiada przerażającą opowieść, która może poważnie Was wystraszyć. 

Zapoznaj się również z: Arcane, w drugim sezonie otrzymało wstępną datę premiery. Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji produkcji Netflix?

O czym jest Pięć koszmarnych nocy ?

Fabuła Five Nights at Freddy's czyli Pięciu koszmarnych nocy, koncentruje się na serii kultowych już gier i jest horrorem, ale połączonym z opowieścią w komediowej formie. Bohaterem kolejnej growej ekranizacji jest Mike Schmidt, który podejmuje się pracy w Freddy Fazbear's Pizza. Szybko okazuje, że praca na nocnej zmianie w tym miejscu, będzie ciężką, wręcz koszmarną przeprawą przez mękę. 

Obsada Pięć koszmarnych nocy

W obsadzie filmu Pięć koszmarnych nocy znaleźli się: Matthew Lillar (Drwale, Bosh) jako William Afton, Josh Hutcherson (seria Igrzyska śmierci, Ogień) jako Mike Schmidt, Elizabeth Lail (Ty, Dawno, dawno temu) jako Vanessa, Kat Conner Sterling (Tydzień życia) jako Max, Mary Stuart Masterson (For Life, Wymyślony przyjaciel) jako ciocia Jane. A także: Joseph Poliquin jako Carl, Piper Rubio jako Abby, Ryan Reinike jako ochroniarz Freddy'ego, Jophielle Love jako duch. 

Reżyserem filmu jest Emma Tammi (Demony prerii, Into the Dark), która wraz ze Scottem Cawthonem jest autorką scenariusza do owej produkcji. 

Przeczytaj też: Arcane, w drugim sezonie otrzymało wstępną datę premiery. Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji produkcji Netflix?

Kiedy zadebiutuje Pięć koszmarnych nocy ?

Pięć koszmarnych nocy ma ustaloną kinową, polską datę premiery na 27 października 2023 roku. 

Zwiastun Pięć koszmarnych nocy

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners