Predator Connect X7 5G CPE i Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router to nowe routery od Acera i Qualcommu

lubiegrac newsy hardware Predator Connect X7 5G CPE i Predator Connect T7 Wi-Fi 7
Predator Connect X7 5G CPE i Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router to nowe routery od Acera i Qualcommuredakcja | 9 stycznia 2024, 23:55

Oficjalnie podczas CES 2024 doczekaliśmy się zapowiedzi routerów Predator Connect X7 5G CPE i Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router, efektownie zapowiadających się efektów współpracy pomiędzy Acerem oraz Qualcommem.

Na mocy współpracy Acera i Qualcommu, na rynek trafią nowe routery skierowane między innymi do graczy. Dzięki technologii Wi-Fi 7, uzyskana zostanie dwukrotnie wyższą wydajność niż poprzednie generacje, a użytkownicy zyskują mniejsze opóźnienia, wyższą przepustowość oraz stabilność połączeń dla wielu urządzeń jednocześnie.

Przeczytaj też:

 

Predator Connect X7 5G CPE wyróżnia się nie tylko łącznością 5G, ale i Wi-Fi 7 z trzema pasmami BE11000, zapewniając przepustowość 3.5 Gbps i niskie opóźnienie na poziomie 1 ms. Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router, z kolei, obsługuje trzy pasma Wi-Fi 7 i jest kompatybilny z systemami mesh, wykorzystując technologię High-Band Multi-Link Simultaneous do zapewnienia niezawodnego połączenia w domu.

Nowe routery gamingowe Predatora oferują przyśpieszenie ruchu sieciowego i są w pełni kompatybilne z Intel Killer Prioritization Engine. Wykrywają i optymalizują priorytety danych w sieci dla tysięcy gier, aplikacji oraz stron internetowych. Funkcje Wi-Fi 7, takie jak szerokość kanału 320 MHz, 4K QAM i operacje Multi-Link, znacząco poprawiają wydajność routerów.

Dzięki Multi-Link Mesh, gracze mogą liczyć na dostęp do wielu punktów dostępowych tworzących zintegrowaną sieć. Użytkownicy mogą kontrolować routery za pomocą aplikacji Acer Predator Connect i monitorować siłę sygnału sieci. Za bezpieczeństwo odpowie silnik Trend Micro Home Network Security, chroniący podłączone urządzenia i analizujący stale ruch sieciowy.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners