Predator zaprasza na IEM 2024! Producent przygotował osobiste i sieciowe miejsce spotkań

lubiegrac newsy hardware Predator zaprasza na IEM 2024! Producent przygotował osobiste i sieciowe miejsce spotkań
Predator zaprasza na IEM 2024! Producent przygotował osobiste i sieciowe miejsce spotkańredakcja | 9 lutego 2024, 07:15

Oficjalnie marka Predator zaprasza na swoje stanowisko na IEM 2024! Producent sprzętu dla graczy zdecydował się przygotować szereg niespodzianek oraz atrakcji zarówno dla graczy na miejscu, jak i dla społeczności, która będzie śledzić zmagania za pośrednictwem sieci.

Predator po raz kolejny wspiera jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie - Intel Extreme Masters 2024. Finał wielkiego turnieju Counter Strike 2 odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 9-11 lutego 2024 roku Dla osób, które nie mogą wziąć udziału w IEM osobiście, Acer przygotował specjalną transmisję na YouTube i Facebooku.

W IEM 2024 wezmą udział 24 najlepsze zespoły CS-a  z całego świata, a łączna pula nagród turnieju wyniesie okrągły milion dolarów. Rywalizację e-sportowców śledzić będzie 10 tysięcy kibiców zgromadzonych w Spodku. To właśnie tu dojdzie do zderzenia się najlepszych z najlepszych obecnie graczy.

Przeczytaj też:

 

Goście transmisji zobaczą na swoich ekranach ceremonię otwarcia, przebieg rywalizacji oraz wielki finał turnieju. Nie wychodząc z domu będą mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących. Przygotowane zostały także rozmy z kibicami i uczestnikami zawodów, a także wyemitowany zostanie wywiad z popularnym influencerem gamingowym, Jacobem. Stream będzie też okazją do wirtualnego zwiedzania wnętrza hali.

Oprócz transmisji z samego IEM, na streamie będzie też można zobaczyć stoisko Predatora i poznać możliwości prezentowanych na nim zupełnie nowych laptopów gamingowych - Predator Helios 16 i Predator Helios Neo 18. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, takich jak rozdawanie myszek i innych upominków dla fanów gamingu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners