Dziś nastąpiła premiera After Us, ciepło przyjmowanej gry studia Piccolo Studio i wydawnictwa Private Division

lubiegrac publicystyka Dziś nastąpiła premiera After Us, ciepło przyjmowanej
Dziś nastąpiła premiera After Us, ciepło przyjmowanej gry studia Piccolo Studio i wydawnictwa Private DivisionTamer Adas | 23 maja 2023, 21:05

Dziś oficjalnie premierę zalicza After Us, najnowsza gra studia Piccolo Studio oraz wydawnictwa Private Division, które zdecydował się zabrać graczy w podróż do zniszczonego surrealistycznego świata, aby przywrócić światu życie w przygodówkowo-platformowym stylu.

O czym jest After Us?

W najnowszej grze cenionego zespołu gracze będą mieli okazję wcielić się w Gaię, Ducha Życia przebywającego na zniszczonej planecie. W tych trudnych warunkach nasza bohaterka postara się przywrócić rzeczywistości blask, życie oraz nadzieję. To jednak wiązać się będzie z bardzo skomplikowaną i poruszającą serca podróżną oraz walką, pełną zapadających w pamięci chwil.

Zapoznaj się również z:

Co kształtuje rozgrywkę w After Us?

W trakcie rozgrywki możliwe będzie przemierzanie szeregu ekosystemów, od wielkich miastach, przez poboczne przestrzenie na wolnym powietrzu o naprawdę niespotykanych miejscówkach nie wspominając. To wszystko przełoży się na niezapomnianą wyprawę testującą zręczność graczy i ich wyczucie w rozwiązywaniu różnorodnych zagadek. Piccolo Studio przygotowało sporo niespodzianek oraz tajemnic do odkrywania w trakcie uczty audiowizualnej.

Przy okazji już teraz ostrzegam, że BEZ PADA NIE POGRACIE i nie chodzi tutaj o to, że bez pada będzie trudno, czy sterowanie jest niewygodne. Oj, nie niestety After Us nie pozwoli Wam nawet zabawy rozpocząć, jeżeli nie posiadacie swojego kontrolera.

W After Us staraliśmy się stworzyć grę, która inspiruje i rzuca wyzwanie graczom – mówi Jordi Ministral, reżyser gry w Piccolo Studio. - Przede wszystkim pytamy o to, jaki świat możemy po sobie pozostawić. Choć czasami wygląda to mrocznie, ostatecznie chcemy podzielić się przesłaniem nadziei i nie możemy się doczekać reakcji graczy. -

After Us ma nie tylko bawić, ale i uczyć graczy. To tytuł, z którego premiery jesteśmy niezwykle dumni – mówi Naomi Steele, starsza producentka w Private Division. - Piccolo Studio pokazuje swoje mocne strony i umiejętności, tworząc niekonwencjonalną grę, która z pewnością wywrze głębokie i przejmujące doznania. -

Pierwsze recenzje After Us

W sieci zakończyło się embargo na recenzje, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że debiutujące After Us to produkcja z segmentu 76/100 punktów z 45% poziomem poleceń (dane za opencritic).

Przeczytaj również:

Oceny After Us

  • 95/100 - MondoXbox,
  • 90/100 - PlayStation Universe,
  • 80/100 - GamingBolt, The Games Machine, Impulsegamer, PSX Brasil, Shacknews,
  • 75/100 - Game Informer,,
  • 70/100 - WellPlayed, GamesRadar+,
  • 65/100 - Spaziogames,
  • 60/100 - Expansive, Flickering Myth,
  • 50/100 - IGN.

Premiera After Us

After Us ma zaliczyć premierę 23 maja 2023 roku na komputerach osobistych, Xbox Series SXbox Series X i PlayStation 5.

Zwiastun premierowy After Us

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa i opencritic

Gra: After Us
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners