Dziś Against the Storm zalicza premierę na PC, zgarniając znakomite oceny!

lubiegrac publicystyka Dziś Against the Storm zalicza premierę na PC, zgarniając znakomite oceny!
Dziś Against the Storm zalicza premierę na PC, zgarniając znakomite oceny!Tamer Adas | 8 grudnia 2023, 20:15

Oficjalnie dziś odbywa się premiera Against the Storm, zupełnie nowy miks city buildera, strategii oraz roguelite'a od polskiego studia Eremite Games oraz wspierającego ich wydawniczo Hooded Horse. Jak krytycy oraz recenzenci ocenili tytuł w swoich pierwszych tekstach?

O czym jest Against the Storm?

Eremite Games i  Hooded Horse wypuściły dziś swoją niezwykłą strategię oraz city buildera w roguelite'owym sosie, skupiającym się na namiestniku królowej, który zostanie wysłany z misją przygotowania królestwa do zmierzenia się z nadciągającą falą mroku i zła, które może zakończyć życie i dobro w świecie przedstawionym.

Jako posłaniec oraz lokalny lider będziemy podejmować wybory, które nie tylko Królowa będzie oceniać, ale także wiązać się będą ze stałym przygotowaniem na nadchodzące i teoretycznie nieubłagane zagrożenie.

Co kształtuje rozgrywkę w Against the Storm?

Nasi rodacy zdecydowali się przygotować jedyne w swoim połączenie strategii, rozbudowanego city buildera oraz roguelite'a w mrocznym świecie fantasy. Zabawa obejmuje kilka poziomów zarządzania, konieczność podejmowania licznych wyborów i prób radzenia sobie z ich konsekwencjami. W stylizowanej oprawie graficznej fani spróbują zmierzyć się z rozwojem osady, pozyskiwaniem zasobów, mierzenia się z niebezpieczeństwami oraz zadowoleniem lub jego brakiem ze strony tajemniczej władczyni.

Wersja 1.0 zawiera aktualizację Queen's Hand, rozszerzającą endgame, oferuje nowe pole z wyzwaniami, zleceniami oraz atrakcjami, które będzie można odkrywać. Nie zawsze konsekwencje będą równie pozytywne dla naszej przyszłości...

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Against the Storm

Średnia ocen 91/100 ze wskaźnikiem poleceń wynoszącym 83% wskazują jednoznacznie, że naszym rodakom udało się zaoferować naprawdę znakomity tytuł, który dołącza do tegorocznej czołówki. Co prawda recenzji nie ma aż tak wiele, ale mimo wszystko jest to już znakomity prognostyk odnośnie tego, jak wiele przyjemności można czerpać z tytułu dostępnego do ogrywania w PC Game Passie.

Zapoznaj się również z: Znakomite zniszczenia, lekkość oraz naprawdę niezła zabawa... - Wrażenia z przedpremierowej wersji The Finals

Oceny Against the Storm

  • 100/100 - World of Geek Stuff,
  • 95/100 - Softpedia,
  • 90/100 - Destructoid, TechRaptor, PCGamesN,
  • 75/100 - GameBlast.

Premiera Against the Storm

Pełna wersja Against the Storm dziś zadebiutowała - 8 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych. Tytuł można ogrywać za darmo, jeżeli opłacamy abonament Xbox Game Pass na komputerach osobistych.

Zwiastun premierowy Against the Storm

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa i https://opencritic.com/game/13940/against-the-storm

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners