Call of Duty Modern Warfare 3 (reboot) dziś debiutuje dla wszystkich! Makarow zamyka fabularnie trylogię i otwiera nowości w multi!

lubiegrac publicystyka Call of Duty Modern Warfare 3 (reboot) dziś debiutuje dla
Call of Duty Modern Warfare 3 (reboot) dziś debiutuje dla wszystkich! Makarow zamyka fabularnie trylogię i otwiera nowości w multi!Tamer Adas | 10 listopada 2023, 22:06

Dziś następuje oficjalna premiera Call of Duty Modern Warfare 3 (2023), zupełnie nowej gry Sledgehammer Games oraz Activison Blizzard, która nie tylko zaserwowały bezpośrednią kontynuację Task Force 141, ale także wnoszą nowości do trybu wieloosobowego oraz Zombie.

O czym jest Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)?

Po wielu, wielu latach Sledgehammer Games, a przede wszystkim Activision Blizzard zdecydowały się wprowadzić bezpośrednią kontynuację, łamiąc dotychczasowy schemat przeplatających się ze sobą mini cykli, takich jak Modern Warfare, Black Ops czy pojedyncze strzały takie jak Ghosts, Advanced Warfare oraz WW2.

To też oznacza, że po raz kolejny do walki wyrusza specjalna jednostka Task Force 141. Gdy na horyzoncie pojawiło się zagrożenie w postaci wypuszczonego terrorysty Vladimira Makarova, Price musi połączyć siły ze wszystkimi sojusznikami, aby powstrzymać nową wojnę światowej. Mało kto tak jak on wie, że ten antagonista jest w stanie doprowadzić do zagłady świata...

Co kształtuje rozgrywkę w Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)?

Wspomniana opowieść spotkała się ze sporą krytyką ze względu na krótki jej przebieg oraz przeniesienie oryginalnej historii bez jej rozszerzenia. W chwili obecnej jest to jednak w zasadzie jeden z czterech aspektów kolejnych CoD-ów. Drugim jest klasyczna rywalizacja wieloosobowa z jej licznymi wariantami zabawy, kolejną jest połączony w zasadzie na stałe Warzone z różnorodnością formuły Battle Royale.

Zapomnieć nie sposób także o Zombie, które zaczerpnęły także w niezwykle cenionym w poprzedniczce DMZ. To wszystko razem składa się na ogólne doświadczenie związane z jej marką oraz gigantycznymi ambicjami. Pytanie czy trzecia odsłona nie będzie wskazaniem, że nie zawsze można poradzić sobie z równym dopracowaniem takiej dawki zawartości.

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)

Zapewne już wielu z Was wie, że nowe Call of Duty może się pochwalić niską średnią ocen wynoszącą 54/100 ze wskaźnikiem poleceń wynoszącym 7% to rezultaty świadczące o sporym niezadowoleniu stanem kampanii fabularnej, a dokładniej rzecz ujmując jej długości i oferowanej rozgrywki (przytoczone dane za platformą opencritic). Zapewne w kolejnych dniach oba parametry urosną o teksty, które jeszcze bardziej całościowo będą analizować wszystkie tryby i przyjęcie nowości przez społeczność.

Zapoznaj się również z: Yasuke i Naoe mają być bohaterami Assassin's Creed Codename RED. Czy to oznacza połączenie Valhalli i Mirage?

Oceny Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)

  • 70/100 - Kakuchopurei, GamesBeat,
  • 60/100 - Digital Spy,
  • 55/100 - INVEN,
  • 50/100 - We Got His Covered, GameSpot, Entertainment Geekly, Seasoned Gaming, Gamer Guides,
  • 40/100 - IGN, Downtime Bros, The Game Crater.

Premiera Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)

Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) ma zaliczyć premierę 10 listopada 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

Ostatnie zwiastuny Call of Duty Modern Warfare 3 (2023)

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://opencritic.com/game/15396/call-of-duty-modern-warfare-iii

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners