Rozpoczęła się premiera Counter Strike 2! Valve oficjalnie wypuściło następcę CS:GO!

lubiegrac e-sport Rozpoczęła się premiera Counter Strike 2! Valve oficjalnie wypuściło następcę CS:GO!
Rozpoczęła się premiera Counter Strike 2! Valve oficjalnie wypuściło następcę CS:GO!Tamer Adas | 27 września 2023, 23:50

Oficjalnie dziś wieczorem odbyła się premiera Counter Strike 2, nowej strzelanki od Valve, które zaskoczyło graczy i pod koniec września oficjalnie udostępniło swój flagowy tytuł dla wszystkich zainteresowanych graczy!

Valve po raz kolejny zaskoczyło graczy, tym razem zapowiadając... nagłą premierę CS-a 2, który z miejsca zastąpił Counter Strike'a Global Offensive. To oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą się już teraz zapoznać z nową strzelanką, działającą na silniku Source 2.

W ten sposób gracze już teraz mogą się zapoznać z przygotowanymi zmianami oraz nowościami, które mają zapewnić graczom jeszcze więcej satysfakcji z rywalizacji na wszystkich poziomach. 

Po raz kolejny Valve Corporation prezentuje skuteczne wykorzystanie swojej pozycji oraz szacunku, jakim korporacja cieszy się wśród społeczności fanów, jednocześnie starając się i tym razem zaoferować im coś miłego niespodziewanego.

Przeczytaj też:

 

Teoretycznie rozgrywka nie zmienia się znacząco, ale pod względem architektury sieciowej otwiera się coś, co wcześniej nie było możliwe. O ile dym nie jest aż tak znaczący, o tyle Tick Rate może okazać się kluczem do sukcesu czy znaczącego odświeżenia rywalizacji nie tylko e-sportowej.

Wraz z drugą odsłoną przechodzą również pozyskane wcześniej skórki, dzięki czemu już teraz delektować się możemy ulubionymi, wcześniej zdobytymi malowaniami oraz dekoracjami, które w nowym wydaniu prezentować się będą jeszcze lepiej!

Counter Strike 2 zadebiutowało 27 września 2023 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners