Dziś nastąpiła premiera EVERSPACE 2 na PC, gidze już można się zapoznać z niezłym symulatorem kosmicznego najemnika!

lubiegrac news Dziś nastąpiła premiera EVERSPACE 2 na PC, gidze już
Dziś nastąpiła premiera EVERSPACE 2 na PC, gidze już można się zapoznać z niezłym symulatorem kosmicznego najemnika!Tamer Adas | 6 kwietnia 2023, 23:50

Dzisiaj nastąpiła oficjalna premiera EVERSPACE 2, czyli pierwszego debiutu pełnego wydania gry studia ROCKFISH Games z Hamburga, które dostarcza na pierwszej platformie atrakcyjną i dopracowaną symulację kosmicznego najemnika operującego pomiędzy potężnymi siłami. 

Czas na pełną wersję  EVERSPACE 2?

Już od dziś zapoznać się można z historią klona-pilota Adama, który wykorzystuje swoje super umiejętności w Strefie Zdemilitaryzowanej Gromady 34. W wyniku zdarzenia w trakcie zlecenia udaje mu się uciec z ledwie żywym przyjacielem Benem, współpracując z nieznanym sobie Dexem.

Tak też rozpoczyna się niezwykła podróż po pięciu systemach gwiezdnych, gdzie nie brakuje zleceń, okazji do pokierowania efektywnymi maszynami oraz szeregiem zawartości, dostępnych jedynie od wersji 1.0.

Wraz z najnowszymi poprawkami i nowościami, zabawa stała się znacznie bardziej rozbudowana, dopracowana, oferuje niezłą optymalizację oraz wyeliminowanie szeregu błędów, które mogły doskwierać we Wczesnym Dostępie.

Zapoznaj się również z: Recenzja komiksu Assassin's Creed Valhalla Pieśń Chwały - Niezła opowieść poprzedzająca wielką wyprawę Eivor?

Pierwsze recenzje EVERSPACE 2 na PC

Pierwsze oceny oficjalnie ukształtowały się w bardzo dobrą średnią ocen wynoszącą na opencritic 84/100 punktów ze stosunkiem poleceń na poziomie 89%, co stanowi jeden z najlepszych rezultatów w całym 2023 roku. Ze względu na kalendarz premier, tak może być i do końca grudnia.

Nasza opinia o EVERSPACE 2 na PC

Na naszych łamach dostępna jest już recenzja EVERSPACE 2, w ramach której dzielę się z Wami swoją opinią dotyczącą nowej gry niemieckiego zespołu, który wykonał kawał niezłej roboty. Muszę już teraz oddać autorom, że wykonali niezłą pracę, dopracowując w zasadzie każdy aspekt rozgrywki.

Przeczytaj również:

 

Pierwsze oceny EVERSPACE 2 na PC

  • 100/100 - Try Hard Guides,
  • 95/100 - GamingTrend,
  • 90/100 - EIP Gaming, TechRaptor, GamingBolt, COGconnected, God is a Geek, But Why Tho?, Gamer Escape, The Games Machine,
  • 85/100 - PC Gamer,
  • 80/100 - Multiplayer First, Shacknews,
  • 70/100 - GameSkinny, IGN, CGMagazine.

Jestem niesamowicie dumny z zespołu ROCKFISH. Przez lata wkładali w ten projekt serce i duszę, a efekty ich pracy są najlepszym tego dowodem. Od superczułego sterowania i doskonałej mechaniki pojedynków, poprzez rozbudowany tryb RPG i fantastyczną fabułę, aż po ogromne, fantastycznie zaprojektowane światy — wszędzie widać, jak wiele pasji włożono w pracę nad grą — mówi dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. - Nie ma cienia przesady w stwierdzeniu, że EVERSPACE 2 było najbardziej ambitnym projektem, jakiego ktokolwiek z naszego zespołu kiedykolwiek się podjął. I cieszę się, że ta nasza podróż nadal trwa — bo to nie jest nasze ostatnie słowo w kwestii uniwersum EVERSPACE. Ale dzisiaj skupiamy się na finale EVERSPACE 2 — mamy wielką nadzieję, że fani tytułu będą zadowoleni z tego, co dla nich przygotowaliśmy. -

Premiera EVERSPACE 2 na PC

Pełna wersja EVERSPACE 2 trafiła na komputery osobiste dziś, 6 kwietnia 2023 roku w cenie wynoszącej niecałe 50 euro. Autorzy oferują w ramach promocyjnej promocji 10% zniżki.

Wersje konsole na PlayStation 5 i Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują latem.

Zwiastun premierowy EVERSPACE 2 na PC

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa i https://opencritic.com/game/10830/everspace-2/charts

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners