Dziś gra The Invincible oficjalnie zalicza premierę! Gracze mogą sprawdzić adaptację powieści Stanisława Lema

lubiegrac giełda Dziś gra The Invincible oficjalnie zalicza premierę! Gracze
Dziś gra The Invincible oficjalnie zalicza premierę! Gracze mogą sprawdzić adaptację powieści Stanisława LemaTamer Adas | 6 listopada 2023, 16:50

Oficjalnie dziś premierę zalicza The Invincible, czyli polska gra studia Starward Industries oraz 11 bit studios S.A., które zabierają graczy w kosmos na planetę Regis III. W tym miejscu Yasna star się poznać tajemnicę zaginionych naukowców oraz tajemniczych zjawisk powodujących, że dochodzi do zmian procesu ewolucji. 

Starward Industries oraz 11 bit studios S.A. zdecydowały się przenieść słynną historią Stanisława Lema na pole gier wideo, dzięki czemu w tak zwanym "symulatorze chodzenia", gracze będą mogli zapoznać się z poruszającą filozoficznie historią oraz głębią idei w jej ramach zawartej.

Zderzenie pomiędzy ambicjami ludzkości, chęcią poznania tajemnic kosmosu oraz zaryzykowania praktycznie wszystkiego, co wywołuje niezwykle poważne konsekwencje.

Zapoznaj się również z:

 

Nie ważąc na zdarzenia, okazuje się, że zupełnie nowe zagrożenia tylko i wyłącznie nabierają większego znaczenia. Yasna podąży śladem wydarzeń, które mówią wiele o tym, do czego zdolna jest ludzkość...

Propozycja w wyjątkowy klimacie science-fiction nie doczekała się zbyt pozytywnych ocen, co wynika z coraz większej krytykę skierowanej w stronę całego gatunku produkcji, w których rozgrywka odgrywa mniejszą rolę.

The Invincible ma ukazać się 6 listopada 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

Wydawca - 11 bit studios S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w ramach między innymi indexu WIG.GAMES.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners