Premiera myszki Genesis Zircon XIII, wyjątkowego modelu na 13-lecie polskiej marki

lubiegrac newsy hardware Premiera myszki Genesis Zircon XIII, wyjątkowego modelu na 13-lecie polskiej marki
Premiera myszki Genesis Zircon XIII, wyjątkowego modelu na 13-lecie polskiej markiTamer Adas | 14 maja 2024, 06:00

Wczoraj nastąpiła pełnoprawna premiera myszki Genesis Zircon XIII, nowego "gryzonia" dla graczy zainteresowanych największą w historii producenta personalizacją w tym segmencie. Opierając się o ceniony sensor Pixart PAW3395 opracowano model, który ma potencjał okazać się naprawdę sporym pozytywnym zaskoczeniem.

Genesis Zircon XIII - opis myszki na 13-lecie marki

W związku z 13-leciem polskiej marki Genesis, na rynku ukazała się zupełnie nowa myszka dla graczy - Genesis Zircon XIII, która nie tylko okazuje się podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć, ale także i ładnym zwieńczeniem prac nad poszczególnymi aspektami. W ten też sposób ukazał się gryzoń z doskonałym sensorem Pixart PAW3395 oraz baterią z pojemnością zapewniającym pracę do nawet 100 godzin na pojedynczym ładowaniu.

Najnowszy model doczekał się możliwości komunikowania się poprzez bezprzewodową technologię RapidSpeed Wireless, opracowaną z myślą dostarczeniu skutecznego i bezproblemowego działania, eliminując przy okazji opóźnienie. Jakby tego było mało, sprzęt poradzi sobie z możliwością sprawnego wymieniania przełączników (hot - swap).

W ten sposób możliwe jest operowanie pomiędzy różnym naciskiem (15g/25g) czy skokiem (0,4/0,5/0,6/0,7 mm). Wymienić jesteśmy w stanie także grzbiet, zmodyfikować bryłę czy wprowadzić gripy, które jeszcze bardziej spersonalizują konstrukcję, zgodnie z naszą potrzebą.

Przeczytaj też:

 

Cena i data premiery Genesis Zircon XIII

Myszkę Genesis Zircon XIII można już teraz pozyskać w cenie 269 złotych w wariancie białym oraz czarnym.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners